Kazakistan Mesaj İzleme

Parça Kazakistan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Kazakistan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   EB056637650KR
Track

Kazakistan Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Kazakistan Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Kazakistan Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >

Kazakistan yazı uzun tarihi bir geleneği vardır. 25 Aralık 1954m iletişimin SSCB Bakanlık Komiseri yönetim Kazakistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti iletişim Bakanlığı içine dönüştü. Posta ve elektronik iletişim aracı, bir sanayi iletişim, hangi sanayi yeni Bakanlığı yetkisi altında temsilci olarak adlandırılan içine birleştirildi.  XX. yüzyılın ortasında 60 s Kazakistan'da faaliyet 4.000 posta işletmeleri vardı.  Posta hizmetleri tam spektrum nüfus için getirdiler.  O dönemdeki national post karlı ve tüm gelirleri elektrik iletişim geliştirme yatırım.  Gelirlerinin ana bölümünü arayınız ve telefon ve telgraf hizmet teslimi büyüdü.  Mart 1946'da Komiser USST Bakanlığı iletişim altında Bakanlar Kazakistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti haline popüler Komiserliği, iletişim, SSCB altında Kazakistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti Meclisi Halk Komiseri olarak değiştirildi.  1950 yılında Kazakistan 2.038 kırsal alanlarda dahil olmak üzere, 2,438 posta işletmeleri vardı.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Optimize edin
Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.