Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Kazakistan Mesaj İzleme

Kazakistan Mesaj İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Kazakistan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Kazakistan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Kazakistan yazı uzun tarihi bir geleneği vardır. 25 Aralık 1954m iletişimin SSCB Bakanlık Komiseri yönetim Kazakistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti iletişim Bakanlığı içine dönüştü. Posta ve elektronik iletişim aracı, bir sanayi iletişim, hangi sanayi yeni Bakanlığı yetkisi altında temsilci olarak adlandırılan içine birleştirildi.  XX. yüzyılın ortasında 60 s Kazakistan'da faaliyet 4.000 posta işletmeleri vardı.  Posta hizmetleri tam spektrum nüfus için getirdiler.  O dönemdeki national post karlı ve tüm gelirleri elektrik iletişim geliştirme yatırım.  Gelirlerinin ana bölümünü arayınız ve telefon ve telgraf hizmet teslimi büyüdü.  Mart 1946'da Komiser USST Bakanlığı iletişim altında Bakanlar Kazakistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti haline popüler Komiserliği, iletişim, SSCB altında Kazakistan Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti Meclisi Halk Komiseri olarak değiştirildi.  1950 yılında Kazakistan 2.038 kırsal alanlarda dahil olmak üzere, 2,438 posta işletmeleri vardı.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Kazakistan Mesajİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Kazakistan Mesaj İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Kazakistan Mesaj
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Kazakistan Mesajİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme