Landmark Global Śledzenie

Śledzenie pakietu Landmark Global jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wprowadź swój numer śledzenia na TrackingMore, aby w łatwy sposób śledzić swój pakiet Landmark Global.

landmark-global
  For businesses

  Landmark Global branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Landmark Global tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Landmark Global tracking API
  For Shopify

  Landmark Global tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Śledzenie pakietu Landmark Global jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wprowadź swój numer śledzenia na TrackingMore, aby w łatwy sposób śledzić swój pakiet Landmark Global.

  Contents

  • Przełomowe globalne śledzenie
  • Jak mogę śledzić mój przełomowy pakiet globalny?
  • Globalny numer śledzenia Landmark
  • Co oznacza mój status globalny Landmark?
  • O Landmark Global
  • Jak skontaktować się z globalną obsługą klienta Landmark

  Przełomowe globalne śledzenie

  Landmark Global jest wiodącym globalnym dostawcą usług logistycznych (LSP) specjalizującym się w transporcie, rozliczaniu i dostarczaniu produktów e-commerce do klientów na całym świecie. Firma ta posiada globalne zakłady w Ameryce Północnej, Europie i Azji, umożliwiając przedsiębiorcom dostarczanie paczek do klientów poza ich granicami.

  Landmark Global zapewnia łatwą w użyciu platformę śledzenia paczek. Ta funkcja umożliwia sprzedawcom i klientom e-commerce śledzenie paczek z wyraźną widocznością w całym procesie dostawy. Dzięki tym informacjom na wyciągnięcie ręki mogą podejmować świadome decyzje i kontrolować swoje dostawy.

  Jak mogę śledzić mój przełomowy pakiet globalny?

  Śledzenie paczki Landmark Global jest proste. Potrzebujesz tylko smartfona lub komputera i numeru śledzenia przesyłki, aby śledzić jej aktualny status. Zwiększa to wygodę, ponieważ nie musisz dzwonić do zespołu obsługi klienta, aby dowiedzieć się o postępie pakietu.

  Oto dwa sposoby śledzenia pakietu Landmark Global.

  1. Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Landmark Global

  Oto jak śledzić swoją paczkę Landmark Global za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy.

  Landmark Global tracking page

  • Kliknij kartę Śledzenie w prawym górnym rogu ekranu i wybierz opcję Śledzenie z wyświetlonego menu.
  • Wprowadź numer śledzenia paczki na wyświetlonej stronie Śledzenie. Możesz śledzić do 25 numerów śledzenia jednocześnie, używając przecinków dooddzielenia numerów śledzenia.
  • Potwierdź numery śledzenia i kliknij przycisk ZOBACZ STATUS ŚLEDZENIA .
  • Zostaniesz przekierowany na stronę pokazującą aktualny status paczki, jak pokazano poniżej.

  Landmark Global tracking status

  Jeśli chcesz wyświetlić bardziej kompleksowy raport na temat postępu prac nad pakietem, kliknij PEŁNA HISTORIA ZDARZEŃ. Pojawi się rozwijany opis każdego zdarzenia i odpowiadający mu znacznik czasu, zapewniając bardziej szczegółowy wgląd w postęp pakietu. 

  2. Poprzez śledzenieWięcej

  Możesz także śledzić swoją paczkę Landmark Global za pośrednictwem TrackingMore, potężnej platformy do śledzenia paczek. Oto, jak możesz się do tego zabrać.

  • Przejdź do przeglądarki internetowej i odwiedź stronę TrackingMore.

  TrackingMore Landmark Global tracking page

  • Kliknij kartę Przewoźnicy i przewiń w dół do sekcji Lista przewoźników.
  • Wpisz Landmark Global na "Wyszukaj nazwę przewoźnika" i kliknij operatora. Używając Enter do oddzielenia numerów śledzenia, możesz śledzić do 50 numerów śledzenia jednocześnie.
  • Wprowadź numer śledzenia paczki na stronie Landmark Global Tracking firmy TrackingMore.
  • Kliknij przycisk Śledź , aby rozpocząć proces śledzenia. Spowoduje to przekierowanie Cię na stronę pokazującą aktualny status Twojej przesyłki.

  TrackingMore Landmark Global tracking status

  TrackingMore to kompleksowa platforma śledzenia paczek innej firmy, która umożliwia klientom i sprzedawcom śledzenie ich produktów online. Ta platforma śledzenia paczek zapewnia aktualizacje w czasie rzeczywistym Twojej paczki Landmark Global. Ponadto może śledzić paczki od ponad 1 100 dostawców usług logistycznych (LSP) na całym świecie, w tym UPS, DHL i FedEx. To sprawia, że jest to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych ze śledzeniem paczek, szczególnie jeśli korzystasz z usług wielu przewoźników do dostarczania paczek. 

  TrackingMore obsługuje 15 języków, w tym angielski, niemiecki, hiszpański i francuski. To sprawia, że jest wygodniejszy dla użytkowników na całym świecie. Dzięki TrackingMore możesz śledzić do 50 numerów śledzenia jednocześnie. Oszczędza to czas, usprawniając proces śledzenia wielu paczek.

  Co więcej, jeśli jesteś sprzedawcą e-commerce, który szuka rozwiązania do śledzenia, aby usprawnić podróż klientów po zakupie, możesz zintegrować interfejs API śledzenia przesyłek TrackingMore ze swoim systemem. Dzięki temu Twoi klienci mogą uzyskać kompleksowy wgląd we wszystkie statusy swoich paczek. Ponadto zapewnia im usprawnione śledzenie paczek, podczas gdy mogą śledzić nie tylko paczki Landmark, ale także inne LSP na TrackingMore.

  Globalny numer śledzenia Landmark

  Numer śledzenia to unikalny kod dołączony do każdej przesyłki lub paczki. Numer ten jest używany przez przewoźników, nadawców i odbiorców do śledzenia postępu przesyłki w całym procesie dostawy.

  Zazwyczaj numer śledzenia składa się z cyfr i liter. Jednak jego format różni się w zależności od dostawcy usług logistycznych lub usług pocztowych. Punkty orientacyjne Globalne numery śledzenia mają różne formaty.

  Typowa długość numerów śledzenia Landmark Global również jest różna i wynosi od 9 do 30 znaków. Oto kilka formatów i przykładów numerów śledzenia Landmark Global.

  - 3 litery + 17 cyfr: LPR00111400012550451

  - 3 litery + 9 cyfr: LTN258074390

  - 4 litery + 10 cyfr: LTN258827499N1

  - 6 liter + 9 cyfr: LDLBUS026021886

  Uwaga: Lista nie jest wyczerpująca, ponieważ istnieją jeszcze inne formaty numerów śledzenia.

  Otrzymasz unikalny numer śledzenia paczki, gdy paczka zostanie wysłana. Skontaktuj się z nadawcą, jeśli nie możesz znaleźć numeru śledzenia przesyłki.

  Co oznacza mój status globalny Landmark?

  Gdy śledzisz swoją paczkę Landmark Global, otrzymasz kilka statusów o jej postępie. Oto, co oznacza każdy status.

  Otrzymane dane

  - Ten status oznacza, że dane przesyłki paczki zostały odebrane i przesłane do placówki Landmark Global.

  Wysłane

  - Ten status oznacza, że Twoja paczka opuściła placówkę Landmark Global. W zależności od pochodzenia paczki ten status oznacza, że produkt przechodzi różne zdarzenia związane z wysyłką, takie jak odprawa celna. Kliknij przycisk PEŁNA HISTORIA ZDARZEŃ, aby wyświetlić szczegóły każdego zdarzenia związanego z wysyłką paczki.

  W tranzycie

  - Ten status oznacza, że Twoja paczka została dostarczona. Jeśli produkt jest wysyłany z zagranicy, status ten oznacza, że dotarł do kraju docelowego, a przewoźnik Landmark Global wysyła go na adres dostawy

  Dostarczane

  - Ten status oznacza, że przedmiot dotarł pod adres docelowy.

  O Landmark Global

  Założona w 2004 roku firma Landmark Global jest produktem przekonania, że istnieją lepsze sposoby na zachęcenie zaangażowanych firm e-commerce do globalnej ekspansji i dotarcia do nowych klientów. Jako wiodąca globalna firma logistyczna, Landmark Global jest jednym z międzynarodowych partnerów BPOST.

  Firma zapewnia potrzebne narzędzia i innowacyjne międzynarodowe odprawy do obsługi klientów w różnych lokalizacjach, w tym w Europie, Azji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Z 220 kierunkami, Landmark Global zapewnia ogólnoświatową sieć dostaw, zarówno w kraju, jak i za granicą.

  Firma wykorzystuje transport lądowy i lotniczy, aby dostarczyć paczki w jak najkrótszym czasie. Landmark Global jest zasilany przez Mercury, zastrzeżoną technologię. Pomaga im to dynamicznie kierować paczki do inteligentnej sieci ostatniej mili, zapewniając klientom i sprzedawcom pełną widoczność ich paczek.

  Jak skontaktować się z globalną obsługą klienta Landmark

  Landmark Global ma wspierający zespół obsługi klienta, który rozwiązuje wszelkie problemy. Oto, jak możesz skontaktować się z obsługą klienta Landmark Global.

  Metoda kontaktu

  Informacja

  Telefon

  + (888) 205-2251

  E-mail

  [email protected]

  Wsparcie internetowe

  Wypełnij formularz kontaktowy i kliknij Wyślij zapytanie.  Track all your parcels in one place.

  1242+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1242+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1242+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Przekształć swój
  Śledzenie przesyłki dzisiaj

  Chcesz zautomatyzować aktualizacje przesyłek lub poprawić wydajność dostaw? Dzięki potężnemu interfejsowi API TrackingMore będziesz mieć wszystkie narzędzia na wyciągnięcie ręki, aby przekształcić podróż klienta po zakupie.