Lübnan Mesaj İzleme

Parça Lübnan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Lübnan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Track

Lübnan Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Lübnan Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Lübnan Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Lübnan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Lübnan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

LibanPost ' s sürekli çabaları etkili, kalite bilincine ve erişilebilir hizmet sağlayıcısı ün kazanıyor. Genç, tarihi boyunca birçok övgü kazandı, 2006 SuperBrand 2010 Dünya posta yanı sıra marka mükemmellik için yenilik ve dönüşümü, onun Facebook sayfası ve mükemmellik, Arap organizasyon sosyal sorumluluk için en iyi şirket Ödülü Tatweej Akademi Ödülü En iyi sosyal interaktif Platform olarak yenilikçi kullanımı için onun seçimi değil söz ödül ödül. Birçok zorlukları bir ülkede LibanPost bu sorunları yüzleşmek ve bağlılık ve yenilik kazanan bir kombinasyonu büyüme ve gelişme için somut fırsatlar onları dönüştürmek seçer. Nitekim, gün-gün kolaylaştıran önemli bir ortağı olmak için hedefine olduğunu bugün işleyişini ' s dünya, belirlenen her müşteri karşılamak durmaksızın ' s beklenti. Daha da önemlisi, LibanPost ziyanı yok ne bir durum ortaya çıkabilir, doğru çözüm olmak için kendini basit posta teslim hizmeti insanların bir parçası olmak için dönüştürme hedefleyen ' s günlük hayat.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
Değerlendirme -leri

Overall rating
4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın