Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Lüksemburg Sonrası İzleme

Lüksemburg Sonrası İzleme

(352) 8002 8004 http://www.post.lu/ luxembourg-post ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Deneyin:   LL276792614LU
Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Lüksemburg sonrası paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Lüksemburg sonrası API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

POSTA grubu Lüksemburg olduğu ülke ' s 3 en büyük işveren, yaklaşık 4.000 personeli şirket ve yan kuruluşları için çalışıyor. Köklü bir üne sahiptir ve sıkıca Lüksemburg'nde yer alır. Ayrıca sürekli gelişen faaliyetlerini ve kendi personel çeşitliliği daha fazla 28 farklı milletlerden temsil sayesinde dünyaya açık görüşlü bir yaklaşım benimseyen bir yenilikçi şirket var. POST Lüksemburg 1842 yılında bir kamu hizmeti olarak kuruldu ve tamamen devlete ait bir şirketin 1992 yılından bu yana olmuştur (Entreprise des Postes et Télécommunications). Ülke ' s en büyük sağlayıcısı olan posta ve Telekomünikasyon Hizmetleri ve ayrıca mali ve Filateli hizmetleri sunmaktadır.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Lüksemburg Sonrasıİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Lüksemburg Sonrası İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Lüksemburg Sonrası
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Lüksemburg Sonrasıİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme

Bize Ulaşın

Adınız

E-posta adresiniz

Konu

Aylık sevkiyat hacmi

Konu

İleti