Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Makedonya Mesaj İzleme

Makedonya Mesaj İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Makedonya mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Makedonya mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Makedonya Cumhuriyeti Uluslararası posta Hizmetleri işlemleri 1 Haziran 1992 tarihinde başladı., GCP Skopje 2 izmenichnata posta yurtdışından gelen ve iki bölüm üzerinden sevk irsaliyelerinin genel konsantrasyon kullanılan Skopje 91,003 oluşturduğunuzda. Eski PTT "Makedonya EBRD ile sözleşme kapsamında başlatılan" bölme işlemi 1996/97 yıl sonunda özellikle yoğun. 1 Ocak 1997'den beri. PE "Makedon Post" zaten ayrı bir kuruluş çalışıyor. 2000'den fazla çalışan ve 300'den fazla yurtiçi ve Yurtdışı posta servisi posta Servisi uyarınca kamu hizmetinde istihdam Makedonya Cumhuriyeti bölgesinin tüm posta ağ birimleri ile Makedonya posta.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Makedonya Mesajİzleme uygulaması

  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Makedonya Mesaj İzleme API 

  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Makedonya Mesaj

  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Makedonya Mesajİzleme numaraları

  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme

Bize Ulaşın

Adınız

E-posta adresiniz

Konu

Aylık sevkiyat hacmi

Konu

İleti