Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Macaristan Mesaj İzleme

Macaristan Mesaj İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Macaristan mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Macaristan mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Magyar Posta en büyük firma gruplarından biridir ve Hungary.It işverenleri otuz binden fazla çalışanı, 3000, benzersiz lojistik ağı ve geniş hizmet Portföyü araç filosu 350 mobil mesaj 2.700 postaneleri vardır. Magyar Posta hizmetlerinin rekabete dayanan çarşı vasıl nedeniyle bugün ölçülen yani 1 Ocak 2013 Macaristan liberal posta Pazar Avrupa Birliği de katıldı. Macar Devlet ile sonucuna sözleşmesi gereğince, evrensel posta Servisi sağlayıcısının görevleri Magyar Posta tarafından 2020 yılına kadar her vatandaş gözetilmeksizin temel hizmetlere erişimi olmasını sağlamak için sağlanacaktır. Magyar Posta 3.000'den fazla araç filosunun çalışır. Araç takip cihazları, en uygun hizmet planlama ve akıllı bir parsel izleme sistemi GPS ile donatılmıştır. Posta Autó Duna Magyar Posta için hem de diğer şirketlerin piyasadaki işletme ve bakım da dahil olmak üzere karmaşık filo yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Bizim yan JNT güvenlik kapsamlı nakit Lojistik Hizmetleri sağlar., ve Posta Biztosító zaten sigorta pazarında hakim bir oyuncu.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Macaristan Mesajİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Macaristan Mesaj İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Macaristan Mesaj
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Macaristan Mesajİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme