Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Estonya Mesaj İzleme

Estonya Mesaj İzleme

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

Parça Estonya mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Estonya mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Yeni Uluslararası Eesti Post Omniva adıdır. Mal ve bilgi aktarımları bir Uluslararası Lojistik bir şirketiz. Biz şirket işlerini kolaylaştırmak e-çözümler oluşturun. Alıcılar ve satıcılar için ortak olduğumuzu. Alışverişçinin ev, yakındaki bir postane veya bir parsel makine hızla malları getir. Her bireyin uygun şekilde. Bizim hikaye başlar yeni ortaya çıkan Estonya Cumhuriyeti Tallinn götürdüğünde 13 Kasım 1918 tarihinde resmen sonrası ve office Almanlardan telgraf ve kendi ulusal posta Servisi kuruldu. Hikaye için 95 yıl devam etti ve çok heyecanlı bölümler içinde yazılı ve şimdi, 2014 yılında yeni bir bölüm başlıyor. Omniva bölüm başlığıdır. Biz Uluslararası Lojistik şirketi vardır. Geleneksel posta Hizmetleri, hikayemizin başladığı, şimdi sadece üçüncü bizim iş ve bu nedenle Eesti sonrası bizim için şimdi biraz küçük büyüdü adı oluşturur. Bu iyi bilinen ve gelenek açısından zengin adı kalır ve bir postane girin veya sokaklarda posta teslimi çalışanlarımızla tanışın, ama şu andan itibaren yeni bir adla Uluslararası Lojistik firmamız bilecek göreceksiniz.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.İncelemek için tıklayın

Kaydet
Show more reviews
 • Estonya Mesajİzleme uygulaması

  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Estonya Mesaj İzleme API 

  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Estonya Mesaj

  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Estonya Mesajİzleme numaraları

  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme

Bize Ulaşın

Adınız

E-posta adresiniz

Konu

Aylık sevkiyat hacmi

Konu

İleti