Estonya Mesaj İzleme

Parça Estonya mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Estonya mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Remove All
Deneyin:   SB106315535EE
Track

Estonya Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Estonya Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Estonya Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Estonya mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Estonya mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Yeni Uluslararası Eesti Post Omniva adıdır. Mal ve bilgi aktarımları bir Uluslararası Lojistik bir şirketiz. Biz şirket işlerini kolaylaştırmak e-çözümler oluşturun. Alıcılar ve satıcılar için ortak olduğumuzu. Alışverişçinin ev, yakındaki bir postane veya bir parsel makine hızla malları getir. Her bireyin uygun şekilde. Bizim hikaye başlar yeni ortaya çıkan Estonya Cumhuriyeti Tallinn götürdüğünde 13 Kasım 1918 tarihinde resmen sonrası ve office Almanlardan telgraf ve kendi ulusal posta Servisi kuruldu. Hikaye için 95 yıl devam etti ve çok heyecanlı bölümler içinde yazılı ve şimdi, 2014 yılında yeni bir bölüm başlıyor. Omniva bölüm başlığıdır. Biz Uluslararası Lojistik şirketi vardır. Geleneksel posta Hizmetleri, hikayemizin başladığı, şimdi sadece üçüncü bizim iş ve bu nedenle Eesti sonrası bizim için şimdi biraz küçük büyüdü adı oluşturur. Bu iyi bilinen ve gelenek açısından zengin adı kalır ve bir postane girin veya sokaklarda posta teslimi çalışanlarımızla tanışın, ama şu andan itibaren yeni bir adla Uluslararası Lojistik firmamız bilecek göreceksiniz.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın