Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Singapur Speedpost İzleme

Singapur Speedpost İzleme

( 65) 6222 5777 http://www.speedpost.com.sg/ singapore-speedpost ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Deneyin:   SHSG97954974192
Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

 • Singapur Speedpostİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Singapur Speedpost İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Singapur Speedpost
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Singapur Speedpostİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme
Parça Singapur Speedpost paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Singapur Speedpost API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Speedpost, tam güvenilirlik ve verimlilik içinde Singapore ve 220'den fazla ülke ve bölgede dünya çapında için kapıdan kapıya teslimat sunuyor. Lojistik iş Singapur ötesinde de giderek bizim tamamına sahip olduğu iştiraki, Kuvantiyum çözümleri genişletmiştir. Buna ek olarak, ayrıca katma değer hizmetleri depolama, yerine getirilmesi, dağıtım ve envanter yönetimi gibi geniş bir cover, özelleştirilmiş entegre lojistik çözümler sunuyoruz. SingPost en büyük perakende dağıtım ağları Singapur sahibi.  Bizim geniş çok kanallı ağ üzerinde 60 posta ofisi, daha 300 SAM SAMPLUS bizim internet portalı vPOST yanı sıra sağlar ve tek elden, 24 saatlik kolaylık müşteriler için posta, çok çeşitli için fatura ödeme, Bilet, hükümetin uygulama ve ödeme gibi finansal hizmetler. Ayrıca müşterilerimizin karşılamak için bir ev sahibi değeri daha yüksek tüketici ürünleri ve Hizmetleri sunuyoruz ' hızla değişen ihtiyaçlarına.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Senin parsel farklı kurye ile izlemek

İncelemek için tıklayın Singapur Speedpost