SkyNet Worldwide Express Śledzenie

Zacznij śledzić swoje pakiety Skynet w łatwy sposób dzięki TrackingMore. Wprowadź numer swojego lotniczego listu przewozowego, aby wyświetlić status przesyłek Skynet w czasie rzeczywistym.

skynetworldwide
  For businesses

  SkyNet Worldwide Express branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  SkyNet Worldwide Express tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free SkyNet Worldwide Express tracking API
  For Shopify

  SkyNet Worldwide Express tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Zacznij śledzić swoje pakiety Skynet w łatwy sposób dzięki TrackingMore. Wprowadź numer swojego lotniczego listu przewozowego, aby wyświetlić status przesyłek Skynet w czasie rzeczywistym.

  Contents

  • Śledzenie Skynet
  • Jak mogę śledzić mój pakiet Skynet?
  • Numer śledzenia Skynet
  • Co oznacza mój status Skynet?
  • Informacje o Skynet
  • Jak skontaktować się z obsługą klienta Skynet

  Śledzenie Skynet

  Skynet jest jednym z wiodących lokalnych dostawców usług logistycznych (LSP) w Malezji. Firma ta oferuje różne usługi, w tym magazynowanie i realizację, pośrednictwo celne i spedycję, zapewniając szybką, dokładną i niezawodną dostawę paczek.

  Skynet pozwala śledzić paczkę szybciej i wygodniej w zaciszu własnego domu. Potrzebujesz tylko komputera, tabletu lub smartfona z aktywnym połączeniem internetowym i numerem śledzenia paczki, aby śledzić jej aktualny status dostawy. Pomaga to klientom i sprzedawcom mieć jasny wgląd w postęp ich przesyłki i zachować kontrolę.

  Jak mogę śledzić mój pakiet Skynet?

  Skynet pozwala śledzić przesyłkę w łatwy sposób. W rzeczywistości możesz śledzić swoją paczkę na trzy sposoby, za pośrednictwem oficjalnej strony Skynet, aplikacji mobilnej lub za pośrednictwem niezawodnego narzędzia do śledzenia pakietów innych firm, takiego jak TrackingMore.

  Oto szczegółowy przewodnik na temat śledzenia pakietu Skynet za pomocą tych trzech opcji.

  1. Za pośrednictwem oficjalnej strony Skynet

  Skynet tracking page

  • Otwórz przeglądarkę urządzenia i przejdź do oficjalnej strony Skynet.
  • Kliknij kartę Śledź i wprowadź na stronie numer śledzenia przesyłki (w tym przypadku numer lotniczego listu przewozowego). Możesz także kliknąć przycisk Wielokrotne śledzenie, aby śledzić do 20 numerów śledzenia jednocześnie.
  • Sprawdź krzyżowo numer śledzenia, aby upewnić się, że jest poprawny, a następnie kliknij przycisk Śledź.

  Po wykonaniu tych kroków nastąpi przekierowanie na stronę Wyniki monitorowania, pokazującą status paczki w czasie rzeczywistym, w tym jej postęp, jak pokazano poniżej.

  Skynet tracking status

  2. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej SkynetGo

  Skynet zapewnia potężną i przyjazną dla użytkownika aplikację mobilną o nazwie SkynetGo. Możesz użyć tej aplikacji do śledzenia przesyłek za pomocą numeru śledzenia paczki lub skanowania kodu kreskowego.

  Skynet mobile app

  Oto jak śledzić przesyłkę za pomocą aplikacji SkynetGo.

  • Zainstaluj oficjalną aplikację SkynetGo ze sklepu Google Play lub App Store. Oba linki do pobrania są dostępne na stronie Skynet.
  • Otwórz aplikację i kliknij ikonę Śledź .
  • Wprowadź numer śledzenia przesyłki i kliknij przycisk Śledź, aby kontynuować. Możesz też kliknąć ikonę skanera i skierować aparat na kod kreskowy paczki. 

  Wykonanie tych czynności spowoduje przejście do strony wyników śledzenia pokazującej status i postęp przesyłki w czasie rzeczywistym.

  3. Poprzez śledzenieWięcej

  Oto kroki, które należy wykonać, aby śledzić pakiet Skynet za pomocą TrackingMore.

  • Otwórz przeglądarkę i odwiedź oficjalną stronę TrackingMore.

  TrackingMore Skynet tracking page

  • Kliknij Przewoźnicy i przewiń w dół do sekcji "Lista przewoźników".
  • Wyszukaj Skynet na pasku wyszukiwania i kliknij operatora. Alternatywnie możesz przejść bezpośrednio do tej strony śledzenia Skynet, aby zaoszczędzić czas.
  • Wprowadź numer śledzenia przesyłki na stronie.
  • Kliknij przycisk Śledź , aby rozpocząć proces śledzenia przesyłki. Zostaniesz przekierowany na stronę Wyniki śledzenia, gdzie możesz zobaczyć aktualny status paczki i aktualizacje dotyczące jej wysyłki.

  TrackingMore Skynet tracking status

  TrackingMore to wiodąca zewnętrzna platforma śledzenia paczek, która oferuje kompleksowe rozwiązania do śledzenia, takie jak automatyczne śledzenie i powiadomienia o dostawie.

  TrackingMore obsługuje nie tylko śledzenie paczek Skynet. Może śledzić paczki od ponad 1 100 dostawców usług logistycznych i przewoźników na całym świecie, w tym FedEx, UPS i DHL Express. Ponadto TrackingMore obsługuje 16 języków, w tym angielski, hiszpański i niemiecki. To sprawia, że jest to wygodne dla użytkowników na całym świecie. 

  Co więcej, TrackingMore ma jeden z najlepszych międzynarodowych interfejsów API śledzenia przesyłek. Sprzedawcy mogą włączyć ten interfejs API śledzenia przesyłek do swoich systemów biznesowych. Dzięki temu mogą otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym o statusach paczek u wielu przewoźników i dostawców usług dostawczych, co może zapewnić klientom płynne śledzenie zamówień.

  Numer śledzenia Skynet

  Numer śledzenia to specjalny kod identyfikacyjny dołączony do przesyłki lub paczki, który umożliwia nadawcy, przewoźnikowi i odbiorcy śledzenie jej postępu w trakcie dostawy. Może składać się z liter, cyfr lub kombinacji obu, w zależności od dostawcy usług dostawy.

  Numer śledzenia może być numerem lotniczego listu przewozowego, numerem przesyłki lub numerem referencyjnym nadawcy. Skynet wykorzystuje 11- lub 12-znakowy numer lotniczego listu przewozowego (AWB) jako numer śledzenia. Może zawierać same cyfry lub łączyć zarówno cyfry, jak i litery. Oto kilka formatów i przykładów numerów śledzenia Skynet.

  - 11 numerów: 23875165646

  - 12 numerów: 239094167303

  - 2 litery + 8 cyfr: MY10002706

  - 3 litery + 9 cyfr: ESR104117985

  - 4 litery + 8 cyfr: ESCU45648127

  Uwaga: Skynet wkrótce rozpocznie śledzenie przesyłek przy użyciu numeru referencyjnego nadawcy. Jednak ta funkcja nie jest jeszcze gotowa.

  Co oznacza mój status Skynet?

  Podczas śledzenia paczki Skynet znajdziesz kilka statusów pokazujących postęp jej dostawy. Oto, co oznacza każdy status.

  Stan

  Znaczenie

  Przyjazd do sortowni

  Ten status oznacza, że paczka znajduje się w sortowni Skynet

  Wyjazd do Hub

  Paczka została posortowana i wysłana do centrali Skynet.

  Przybyłeś Hub

  Twoja paczka została odebrana w siedzibie Skynet.

  Odpłynął do "Punktu A"

  Przesyłka została wysłana do następnej stacji.

  Dotarł do "punktu B"

  Twoja paczka została odebrana na następnej stacji.

  Przesunięcie terminu dostawy

  Otrzymasz ten status tylko wtedy, gdy nastąpiła zmiana daty dostawy.

  Gotowe do dostawy

  Paczka została wysłana na adres docelowy.

  Dostarczane

  Twoja paczka dotarła pod adres docelowy. Oznacza to, że możesz iść i go odebrać.

  Informacje o Skynet

  Założona w 1992 roku firma Skynet jest jedną z czołowych lokalnych firm przewozowych. Świadczy międzynarodowe i krajowe usługi przewozowe i posiada ponad 80 stacji dostaw strategicznie zlokalizowanych w Malezji.

  Firma zapewnia dostawę następnego dnia dla swoich usług kurierskich, w tym frachtu międzynarodowego, magazynowania i logistyki oraz projektów pick-and-pack dla klientów. Dzięki rozległej sieci i solidnej infrastrukturze, Skynet jest zaangażowany w utrzymanie jakości i zapewnienie szybkich i niezawodnych usług dostawczych.

  Ponadto Skynet zainwestował w nowoczesne technologie i infrastrukturę ICT, aby zapewnić integralność w pozyskiwaniu, zarządzaniu, przechowywaniu i przechowywaniu danych klientów. Systemy te poprawiły niezawodność, wydajność i zadowolenie klientów.

  Jak skontaktować się z obsługą klienta Skynet

  Skynet ma silny zespół obsługi klienta gotowy pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy. Oto jak możesz skontaktować się ze Skynet.

  Metoda kontaktu

  Informacja

  Adres fizyczny

  No.4 Jalan SS13/5, 47500 Subang Jaya,

  Selangor Darul Ehsan, Malezja

  Infolinia obsługi klienta

  03-8602 9266

  Serwis YouTube

  Skynet Malezja

  Na Instagramie

  Skynetmalaysia

  Na Facebooku

  Skynet Malezja  Track all your parcels in one place.

  1209+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1209+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1209+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Zoptymalizuj swoje
  Podróż klienta po zakupie

  Niezależnie od tego, czy chcesz automatycznie aktualizować status przesyłki, czy tworzyć szanse sprzedaży, mamy wszystkie potrzebne narzędzia.