SkyNet Worldwide Express İzleme

Skynet paketlerinizi takip etmeye başlayın. Skynet gönderilerinizin gerçek zamanlı durumunu görüntülemek için air waybill numaranızı girin.

skynetworldwide
  For businesses

  SkyNet Worldwide Express branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  SkyNet Worldwide Express tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free SkyNet Worldwide Express tracking API
  For Shopify

  SkyNet Worldwide Express tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Skynet paketlerinizi takip etmeye başlayın. Skynet gönderilerinizin gerçek zamanlı durumunu görüntülemek için air waybill numaranızı girin.

  Contents

  • Skynet İzleme
  • Skynet paketimi nasıl takip edebilirim?
  • Skynet Takip Numarası
  • Skynet durumum ne anlama geliyor?
  • Skynet Hakkında
  • Skynet Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Skynet İzleme

  Skynet, Malezya'nın önde gelen yerel lojistik hizmetleri sağlayıcıları (LSP'ler) arasındadır. Bu şirket, depolama ve yerine getirme, gümrük müşavirliği ve navlun nakliyesi dahil olmak üzere hızlı, doğru ve güvenilir paket teslimatı sağlayan çeşitli hizmetler sunmaktadır.

  Skynet, paketinizi evinizin rahatlığında daha hızlı ve daha rahat bir şekilde izlemenizi sağlar. Mevcut teslimat durumunu izlemek için yalnızca etkin bir internet bağlantısı olan bir bilgisayara, tablete veya akıllı telefona ve paketinizin takip numarasına ihtiyacınız vardır. Bu, müşterilerin ve satıcıların paketlerinin ilerlemesini net bir şekilde görmelerine ve kontrolü ellerinde tutmalarına yardımcı olur.

  Skynet paketimi nasıl takip edebilirim?

  Skynet, paketinizi kolay bir şekilde izlemenizi sağlar. Aslında, paketinizi resmi Skynet web sitesi, mobil uygulama veya TrackingMore gibi güvenilir bir üçüncü taraf paket izleyici aracılığıyla üç şekilde izleyebilirsiniz.

  İşte Skynet paketinizi bu üç seçenekle nasıl izleyeceğinize dair ayrıntılı bir kılavuz.

  1. Resmi Skynet Web Sitesi Aracılığıyla

  Skynet tracking page

  • Cihaz tarayıcınızı açın ve resmi Skynet web sitesine gidin.
  • Takip sekmesine tıklayın ve paketinizin takip numarasını (bu durumda, hava konşimentosu numarası) sayfaya girin. Ayrıca, bir seferde 20 adede kadar takip numarasını izlemek için Çoklu İzleme düğmesine tıklayabilirsiniz.
  • Doğru olduğundan emin olmak için takip numarasını çapraz kontrol edin ve Takip Et düğmesine tıklayın.

  Bu adımları izledikten sonra, aşağıda gösterildiği gibi ilerlemek de dahil olmak üzere paketin gerçek zamanlı durumunu gösteren İzleme Sonuçları sayfasına yönlendirilirsiniz.

  Skynet tracking status

  2. SkynetGo Mobil Uygulaması aracılığıyla

  Skynet, SkynetGo adlı güçlü ve kullanıcı dostu bir mobil uygulama sağlar. Parselin takip numarasını kullanarak veya barkodu tarayarak gönderilerinizi takip etmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

  Skynet mobile app

  SkynetGo uygulamasıyla paketinizi nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  • Resmi SkynetGo uygulamasını Google Play Store veya App Store'dan yükleyin. Her iki indirme bağlantısı da Skynet web sitesinde mevcuttur.
  • Uygulamayı açın ve İzle simgesine tıklayın .
  • Parselinizin takip numarasını girin ve devam etmek için Takip Et düğmesine tıklayın. Alternatif olarak, tarayıcı simgesini tıklayabilir ve kameranızı paketin barkoduna doğrultabilirsiniz. 

  Bu adımları takip etmek sizi paketinizin gerçek zamanlı durumunu ve ilerlemesini gösteren izleme sonuçları sayfasına götürecektir.

  3. İzleme yoluylaDaha fazla

  Skynet paketinizi TrackingMore ile izlemek için izlenecek adımlar.

  • Tarayıcınızı açın ve resmi TrackingMore web sitesini ziyaret edin.

  TrackingMore Skynet tracking page

  • Operatörler'i tıklayın ve aşağı kaydırarak "Operatör Listesi"ne gidin.
  • Arama çubuğunda Skynet'te arama yapın ve taşıyıcıyı tıklayın. Alternatif olarak, zamandan tasarruf etmek için doğrudan bu Skynet izleme sayfasına gidebilirsiniz.
  • Parselinizin takip numarasını sayfaya girin.
  • Paket izleme işlemini başlatmak için İzle'yi tıklatın . Mevcut paket durumunu ve gönderisiyle ilgili güncellemeleri görüntüleyebileceğiniz Takip Sonuçları sayfasına yönlendirileceksiniz.

  TrackingMore Skynet tracking status

  TrackingMore, otomatik izleme ve teslimat bildirimleri gibi hepsi bir arada izleme çözümleri sunan lider bir üçüncü taraf paket izleme platformudur.

  TrackingMore yalnızca Skynet paket takibini desteklemez. FedEx, UPS ve DHL Express dahil olmak üzere dünya çapında 1.100'den fazla lojistik hizmet sağlayıcısı ve taşıyıcıdan gelen paketleri izleyebilir. Ayrıca, TrackingMore İngilizce, İspanyolca ve Almanca dahil olmak üzere 16 dili destekler. Bu, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar için uygun hale getirir. 

  Dahası, TrackingMore en iyi uluslararası gönderi izleme API'lerinden birine sahiptir. Satıcılar bu gönderi izleme API'sini iş sistemlerine dahil edebilir. Bu, paketlerinin birden fazla taşıyıcı ve LSP'deki durumları hakkında gerçek zamanlı güncellemeler almalarını sağlar ve bu da müşterilere sorunsuz bir sipariş takibi deneyimi sağlayabilir.

  Skynet Takip Numarası

  Takip numarası, gönderenin, taşıyıcının ve alıcının teslimat boyunca ilerlemesini izlemesini sağlayan bir gönderiye veya pakete eklenmiş özel bir kimlik kodudur. Teslimat hizmeti sağlayıcısına bağlı olarak harflerden, sayılardan veya her ikisinin birleşiminden oluşabilir.

  Takip numarası bir hava konşimentosu numarası, bir konsinye numarası veya bir gönderici referans numarası olabilir. Skynet, takip numarası olarak 11 veya 12 karakterli bir hava konşimentosu (AWB) numarası kullanır. Tek başına sayılar içerebilir veya hem sayıları hem de harfleri birleştirebilir. İşte Skynet izleme numaralarının bazı biçimleri ve örnekleri.

  - 11 sayı: 23875165646

  - 12 sayı: 239094167303

  - 2 harf + 8 sayı: MY10002706

  - 3 harf + 9 sayı: ESR104117985

  - 4 harf + 8 sayı: ESCU45648127

  Not: Skynet yakında gönderici referans numarasını kullanarak paket takibini başlatacaktır. Ancak, bu özellik şu anda hazır değildir.

  Skynet durumum ne anlama geliyor?

  Skynet paketinizi izlerken, teslimat ilerlemesini gösteren birkaç durum bulacaksınız. İşte her bir durumun ne anlama geldiği.

  Durum

  Anlam

  Ayıklama Tesisine Ulaştı

  Bu durum, paketinizin Skynet'in ayıklama tesisinde olduğu anlamına gelir

  Hub'a Ayrıldı

  Paket sıralandı ve Skynet'in merkez merkezine gönderildi.

  Varış Merkezi

  Paketiniz Skynet genel merkezine ulaştı.

  "A Noktasına" doğru yola çıktı

  Parsel bir sonraki istasyona gönderildi.

  "B Noktasına" ulaştı

  Paketiniz bir sonraki istasyonda alındı.

  Teslimat Yeniden Planlandı

  Bu durumu yalnızca teslimat tarihinde bir değişiklik olduğunda alırsınız.

  Teslimat için Çıktı

  Parsel hedef adrese gönderildi.

  Teslim

  Paketiniz hedef adrese ulaştı. Bu, gidip alabileceğiniz anlamına gelir.

  Skynet Hakkında

  1992 yılında kurulan Skynet, en iyi yerel taşıyıcı şirketlerden biridir. Uluslararası ve yerel taşıyıcı hizmetleri sunar ve Malezya'da stratejik olarak konumlandırılmış 80'den fazla teslimat istasyonuna sahiptir.

  Şirket, uluslararası navlun, depolama ve lojistik ve müşteriler için pick-and-pack projeleri dahil olmak üzere kurye hizmetleri için ertesi gün teslimat sağlamaktadır. Kapsamlı ağı ve sağlam altyapısı ile Skynet, kaliteyi korumaya ve hızlı ve güvenilir teslimat hizmetleri sağlamaya kararlıdır.

  Ayrıca, Skynet, müşteri verilerinin yakalanmasında, yönetilmesinde, korunmasında ve depolanmasında bütünlüğü sağlamak için modern teknolojilere ve BİT altyapısına yatırım yapmıştır. Bu sistemler güvenilirliği, verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırmıştır.

  Skynet Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Skynet, endişelerinizi gidermenize yardımcı olmaya hazır güçlü bir müşteri destek ekibine sahiptir. Skynet ile şu şekilde iletişime geçebilirsiniz.

  İletişim Yöntemi

  Bilgi

  Fiziksel adres

  No.4 Jalan SS13/5, 47500 Subang Jaya,

  Selangor Darul Ehsan, Malezya

  Müşteri hizmetleri yardım hattı

  03-8602 9266

  Videolar

  Skynet Malezya

  Instagram

  Skynetmalezya

  Facebook

  Skynet Malezya  Track all your parcels in one place.

  1205+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1205+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1205+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.