Slovenya Mesaj İzleme

Track your Slovenya Mesaj packages in real-time and get automatic shipment notifications with Slovenya Mesaj tracking on TrackingMore.

slovenia-post
  For businesses

  Slovenya Mesaj branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Slovenya Mesaj tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Slovenya Mesaj tracking API
  For Shopify

  Slovenya Mesaj tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Track your Slovenya Mesaj packages in real-time and get automatic shipment notifications with Slovenya Mesaj tracking on TrackingMore.

  Contents

  • 1.Tek tıklamayla sorgu
  • 2. Otomatik hatırlatma
  • 3.Uluslararası Parsel kolayca control
  • 1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu
  • 2. API Fonksiyonlar
  • 3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Pošta Slovenije başarıyla nerede gelirlerinin çoğunluğu oluşturduğu çeşitli pazarlarda faaliyet yüzde 100 devlet şirketidir. Şirketin net işletme ilkesi kimlik değerleri ve kurum kültürü memnun müşteriler üzerinde duruluyor vardır. Biz çalışanlarımızın bireysel ve iş müşterilerimiz, doğru yanı sıra daha geniş sosyal çevreye karşı sorumluluk tamamen farkında. Bu akılda biz sürekli onları müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını terzilik aralığı ve kaliteli Hizmetlerimiz, geliştirmek ve Uluslararası ortaklarımız ile işbirliği içinde seçili hizmetlerin sağlanması yoluyla bizim yanıt verme hızını artırın. Slovenya biriyiz ' s önemli lojistik servis sağlayıcıları, gurur bizim tarih ve daha fazla 6.700 çalışanlarımızın önemli rol hevesle farkında. Biz teknolojik mükemmelliği geliştirmek, kuruluş Ödülü, taahhüt güçlendirmek, kalkınma gayret ve kar. Slovenya bağlanmak ve hiçbir şey hiçbir yerde hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan dünya, uzan.


  TrackingMore Öne çıkan özellikler

  1.Tek tıklamayla sorgu

  Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

  2. Otomatik hatırlatma

  Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

  3.Uluslararası Parsel kolayca control

  Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


  TrackingMore işletme fonksiyonları

  Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

  1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

  Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

  Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

  2. API Fonksiyonlar

  TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

  3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
  Track all your parcels in one place.

  1209+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1209+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1209+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.