Burkina Faso Mesaj İzleme

Parça Burkina Faso mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Burkina Faso mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

sonapost
  Deneyin:  CA001301789BF
  Deneyin:  CA001301789BF
  For businesses

  Burkina Faso Mesaj branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Burkina Faso Mesaj tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free API key >
  For Shopify

  Burkina Faso Mesaj tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Parça Burkina Faso mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Burkina Faso mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

  Contents

  • 1.Tek tıklamayla sorgu
  • 2. Otomatik hatırlatma
  • 3.Uluslararası Parsel kolayca control
  • 1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu
  • 2. API Fonksiyonlar
  • 3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Burkina Faso ' geçerli yapılandırma s konumunda olduğundan onu gittikçe sıyırma Hizmetleri Fransızca yapmış birçok değişiklik tarafından işaretlenmiş uzun bir süreç sonucu mesajları, mesaj Senegalli ve Fildişi Sahili, Burkina Faso, evrim ülkeye bağlı olarak. Ve 1932, posta, telefon ve telgraf 1919'dan bağımsızlığını yetkisi çiftçi Lazare Pathin sorumluluğu altında faaliyet. Posta tekelini nedeniyle, postacılar, arabalar, lokomotif ve tekel ihlali tespit etmek için gemiler, arama hakkın saklı tutar. Dakar altında sonra Volta istasyonları Hizmetleri. 1946 ile Yukarı Volta ve Mali, Nijer ve Fildişi d bağlantı kaldırılması için 1932 den ' Sahili, hizmet kıracak ülkesine bağlı olmak için. Oluşturma ve daha düşük Fildişi Sahili, (şimdi Cote d ' Ivoire) ve üst Fildişi Sahili (şimdi Burkina Faso) Hizmetleri istasyonları Haute Côte d ' Sahili o alt Shore d olacak ' Sahili, hangi was ev Merkez Şubesi. Personeli bölümün Bobo-Dioulasso içinde dayalı.


  TrackingMore Öne çıkan özellikler

  1.Tek tıklamayla sorgu

  Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

  2. Otomatik hatırlatma

  Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

  3.Uluslararası Parsel kolayca control

  Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


  TrackingMore işletme fonksiyonları

  Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

  1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

  Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

  Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

  2. API Fonksiyonlar

  TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

  3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

  Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.  Track all your parcels in one place.

  1143+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1143+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1143+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Optimize edin
  Müşterinin satın alma sonrası yolculuğu

  Gönderi durumunu otomatik olarak güncellemek veya satış fırsatları yaratmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahibiz.