Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

 • Güney Afrika Yazıİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • Güney Afrika Yazı İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • Güney Afrika Yazı
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing Güney Afrika Yazıİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme
Parça Güney Afrika yazı paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Güney Afrika yazı API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

İlk olarak Güney Afrika başkanı Thabo Mbeki postane için bir dünya elektronik elektronik iletişim ve hareket Yasası kanun haline imzalar. Bu hukuk içine bir elektronik imza ile imzalanmış olması dünyanın ilk hareket oldu. İmza, postane kimlik doğrulama hizmetini kullanarak etkinleştirildi. Hareket postane "tercih edilen kimlik doğrulama hizmeti sağlayıcısı" kimlik gelişmiş elektronik imza vermek için gerekli prosedürleri tanımlar. Vizyon Posta ve ilgili hizmetleri dünyanın önde gelen sağlayıcılarından arasında tanınmaları için. Misyon Güney Afrikalılar, bilgi, mal, finansal ve Devlet Hizmetleri dağıtarak dünyayla bağlantı kurmak etkinleştirme; kucaklayan ve geniş ulaşamayacağımız yararlanarak değiştirmek, teknoloji ve yenilik.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Senin parsel farklı kurye ile izlemek

İncelemek için tıklayın Güney Afrika Yazı