Suriye Yazı İzleme

Parça Suriye yazı paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Suriye yazı API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Track

Suriye Yazı branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Suriye Yazı tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Suriye Yazı tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Suriye yazı paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Suriye yazı API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Genel posta Corporation altında yasal kararname No. / 1936 / 10/7/1975 tarihli ve katkıda etkili, ekonomik ve sosyal kalkınma ve bilimsel topluluk antik ve gerekli hizmetleri aracılığıyla Matadi çapı. Bugün, bir dönemde hızla Küreselleşme ve deregülasyon ve özellikle de iletişim dünyası ve kalite sistemleri uygulama modern teknolojiler ortaya çıkması ile karakterize olan ve pazarlama ve rekabet, genel posta sahne zorlukları karşılamak için şirket kendisi sonucunu ilkelerine dayanan ve devam eden temel posta Hizmetleri totaliter iyi özellikleri ve en uygun sağlamak ve daha az maliyet dikkate alınarak kalkınma ayak uydurmak için talep. Bu uçlar elde etmek için genel posta Corporation'ın birkaç yeni hizmet tanıttı ve sürekli daha fazla kamu hizmeti alıcılar gereksinimlerini karşılamak için bu hizmetleri sunmak için çalışıyoruz.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.
Değerlendirme -leri

Overall rating
5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın