DHL Śledzenie

Dowiedz się, w jaki sposób możesz łatwo śledzić status dowolnego pakietu za pomocą śledzenia DHL lub wygodniejszej alternatywy, TrackingMore, w ciągu kilku sekund.

dhl
  Spróbuj:  9665710040
  Spróbuj:  9665710040
  For businesses

  DHL branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  DHL tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free API key >
  For Shopify

  DHL tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Dowiedz się, w jaki sposób możesz łatwo śledzić status dowolnego pakietu za pomocą śledzenia DHL lub wygodniejszej alternatywy, TrackingMore, w ciągu kilku sekund.

  Contents

  • Śledzenie DHL
  • O DHL
  • Usługi śledzenia DHL
  • Rodzaje usług oferowanych przez DHL
  • Jak śledzić paczki DHL
  • Numer śledzenia DHL
  • Co oznacza każdy status śledzenia DHL?
  • ŚledzenieWięcej DHL Tracking API
  • DHL Śledzenie przesyłek FAQ
  • Biuro Obsługi Klienta DHL

  Śledzenie DHL

  DHL jest największym dostawcą usług logistycznych w Niemczech i jednym z najbardziej niezawodnych na świecie. Firma ma na swojej stronie internetowej opcję "Track and Trace", dzięki czemu firmy i ich klienci mają widok z lotu ptaka na podróże ich paczek. Wszystkie usługi oferowane przez DHL oferują bezpłatne śledzenie za pomocą numeru śledzenia lub numeru referencyjnego DHL Express. Śledzenie DHL jest wydajne i pomaga odbiorcom paczek i nadawcom monitorować transgraniczny przepływ paczek do ponad 200 miejsc docelowych dostarczanych przez DHL.

  O DHL

  DHL to niemiecka firma logistyczna założona w San Francisco w Kalifornii w 1969 roku przez trzech przyjaciół: Adriana Dalseya, Larry'ego Hillbloma i Roberta Lynna. Wcześniej pracowali jako kurierzy i postanowili nawiązać współpracę, aby założyć własną firmę, którą nazwali, używając pierwszych liter swoich nazwisk.

  Kiedy firma powstawała 54 lata temu, ci trzej przyjaciele byli jedynymi pracownikami i dostarczali każdą pocztę osobiście. Szybko do przodu do dziś, DHL jest własnością Grupy DHL z siedzibą w Bonn w Niemczech i stale rosnącą globalną siłą roboczą liczącą ponad 600 000 pracowników w 220 krajach i miejscach docelowych.

  Usługi śledzenia DHL

  Poniższa tabela zawiera szczegółowy podział usług oferowanych przez DHL do użytku osobistego i biznesowego.

  Nazwa usługi

  Opis

  Podkategorie

  Miejsce dostawy

  Szacowany czas dostawy

  DHL Express

  Oferuje niezawodną usługę dostawy od drzwi do drzwi.

  Express 9:00

  Krajowe i globalne

  Konkretna godzina następnego możliwego dnia

  Ekspres 10:30

  Krajowe i globalne

  Konkretna godzina następnego możliwego dnia

  Ekspres 12:00

  Krajowe i globalne

  Konkretna godzina następnego możliwego dnia

  DHL Express na świecie

  Krajowe i globalne

  EOD następnego możliwego dnia

  Koperta DHL Express

  Krajowe i globalne

  EOD następnego możliwego dnia

  DHL Global Forwarding

  Łączy samoloty DHL i przewoźników komercyjnych, aby oferować niezawodne usługi frachtu lotniczego, morskiego, kolejowego i drogowego.

  Fracht lotniczy, morski, kolejowy i drogowy

  Krajowe i globalne

  Następny lot, z dnia na dzień o 1700 i opcje 2-3 dni robocze

  Łańcuch dostaw DHL

  Łączy różne rozwiązania mające na celu usprawnienie łańcucha dostaw

  Magazynowania

  Transport

  Nieruchomość

  Opakowanie

  Handel elektroniczny

  Spełnienie

  Logistyka usług

  Wiodące partnerstwo logistyczne

  Krajowe i globalne

  Różni się w zależności od rozwiązań, na które się zapisano.

  Rozwiązania e-commerce DHL

  Umożliwia firmom e-commerce łączenie się z klientami w kraju i na całym świecie

  DHL SmartMail Paczka

  DHL SmartMail Materiały drukowane w oprawie

  Zwrot paczki DHL SmartMail

  Krajowy

  1-8 średnich dni pocztowych

  DHL Inne globalne oddziały

  Usługi w Europie

  DHL Fracht

  Europa

  Różni się

  Post and Packet Deutschland

  Niemcy

  Różni się

  Śledź swoje paczki DHL bezproblemowo bez względu na usługę, do której się zarejestrowałeś, korzystając z funkcji śledzenia DHL z numerem śledzenia DHL lub numerem referencyjnym. Możesz również skorzystać ze strony śledzenia TrackingMore DHL lub portali myDHL+ i myDHLi do śledzenia i analityki cyfrowej.

  Rodzaje usług oferowanych przez DHL

  DHL oferuje szereg usług spełniających Twoje potrzeby biznesowe i indywidualne. Niektóre z opcji dostępnych za pośrednictwem DHL są następujące.

  • DHL Express

  DHL wyrobił sobie markę dzięki swojemu doświadczeniu w zakresie wysyłek międzynarodowych i oferuje tę usługę dzięki DHL Express. Jak sama nazwa wskazuje, usługa ta koncentruje się na przyspieszonej wysyłce międzynarodowej, a DHL stara się dostarczyć przesyłkę następnego możliwego dnia roboczego.

  Aby usprawnić ten proces, DHL umożliwia dostęp do ekspertów celnych i doradców biznesowych, którzy zapewniają, że Twoje paczki mogą przejść przez odprawę celną bez żadnych problemów. Firmy zarejestrowane w DHL Express otrzymują również preferencyjne stawki wysyłki biznesowej i elastyczne opcje dostawy.

  • DHL Global Forwarding

  Świat jest teraz globalną wioską, a światowy handel jest motorem sukcesu przedsiębiorstw. Dzięki DHL Global Forwarding Twoja firma może handlować na całym świecie dzięki usługom transportu towarów, odpraw celnych i dokumentacji dostosowanym do Twoich potrzeb.

  Portal logistyczny DHL umożliwia wgląd w całą podróż logistyczną z lotu ptaka, zapewniając wygodne informowanie o statusie przesyłek i koncentrując się na rozwoju innych generujących wartość aspektów Twojej działalności.

  • Łańcuch dostaw DHL

  DHL Supply Chain jest partnerem logistycznym z solidną powierzchnią magazynową o powierzchni 15 milionów stóp kwadratowych rozmieszczoną w magazynach 1,500 + w ponad 50 krajach na całym świecie. Około 160 000 ekspertów ds. łańcucha dostaw zajmuje się tą usługą, aby pomóc Twojej firmie w magazynowaniu, realizacji zamówień e-commerce, pakowaniu i wsparciu transportu.

  • Rozwiązania e-commerce DHL

  Szybki rozwój i przyjęcie zakupów online sprawiły, że każda firma e-commerce musi mieć niezawodnego, kompleksowego partnera wysyłkowego, który może wesprzeć jej cel, jakim jest zapewnienie klientom wyjątkowych doświadczeń po zakupie.

  DHL eCommerce Solutions istnieje, aby oferować niezawodne lokalne i transgraniczne usługi doręczania paczek, które pomogą Twojej firmie obsługiwać wszystkich klientów w każdym zakątku świata. Usprawnione procesy i strategicznie rozmieszczone centra dystrybucyjne zapewniają szybki czas tranzytu i maksymalną widoczność śledzenia.

  • Globalne oddziały DHL

  DHL obejmuje również inne działy, które zapewniają wsparcie logistyczne firmom w innych częściach świata. Te globalne oddziały DHL oferują dostosowane do potrzeb usługi, w tym transport drogowy i kolejowy w Europie za pośrednictwem DHL Freight oraz szybką pocztę i usługi wysyłkowe z Niemiec do 220 krajów za pośrednictwem Post & Paket Deutschland.

  Jak śledzić paczki DHL

  Śledzenie statusu paczek jest niezbędne do ustalenia właściwych oczekiwań dostawy i zachowania spokoju ducha, wiedząc, że paczka jest w drodze. Śledzenie paczek DHL jest możliwe za pomocą następujących metod.

  • Via DHL's Website

  Strona śledzenia DHL umożliwia śledzenie wszystkich paczek DHL, wpisując numer śledzenia i pobierając aktualne informacje o ich statusie. Aby śledzić przesyłkę za pośrednictwem oficjalnej strony DHL, wykonaj następujące kroki.

  1. Odwiedź stronę DHL, wprowadź numer śledzenia w odpowiednim polu i kliknij czerwony przycisk "Śledź".

  DHL tracking page

  2. Zostaną wyświetlone informacje o miejscu pobytu paczki, w tym szacowany czas dostawy i aktualizacje dotyczące wszelkich napotkanych wyjątków.

  dhl tracking status

  • Poprzez śledzenieWięcej

  TrackingMore to potężne rozwiązanie do śledzenia przesyłek, które pozwala ludziom na całym świecie wygodnie i bezpłatnie śledzić swoje paczki DHL bez rejestracji lub pobierania jakiejkolwiek aplikacji. Aby uzyskać wgląd w miejsce pobytu paczki DHL, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami;

  1. Zaloguj się na stronie TrackingMore i kliknij przycisk "Przewoźnicy" u góry strony głównej.

  TrackingMore DHL tracking page

  2. Wpisz swój identyfikator śledzenia przesyłki DHL w wyznaczonym miejscu. Możesz wprowadzić maksymalnie 50 numerów monitorowania oddzielonych linią.

  3. Kliknij pomarańczowy przycisk "Śledź". TrackingMore dostarczy najnowszych informacji na temat podróży paczki i kiedy się jej spodziewać.

  TrackingMore DHL tracking status

  TrackingMore to doskonałe rozwiązanie do śledzenia masowych przesyłek DHL wraz z globalnymi kurierami 1,100 +, w tym China Post, USPS i FedEx. Umożliwia również automatyzację przepływu pracy w celu poprawy komunikacji z klientami.

  Funkcja powiadomień o przesyłkach TrackingMore umożliwia konfigurowanie niestandardowych powiadomień e-mail i SMS, aby wysyłać markowe aktualizacje do klientów, gdy ich paczki przechodzą przez każdy punkt kontrolny dostawy. Ta funkcja pomaga poprawić komunikację z klientem, zmniejszyć niepokój po zakupie i poprawić jakość obsługi posprzedażnej.

  Zalety korzystania ze śledzeniaWięcej do śledzenia przesyłek DHL

  Chociaż DHL ma szeroką sieć dystrybucji na całym świecie, większość węzłów dystrybucyjnych koncentruje się w dużych miastach i miasteczkach. Śledzenie ostatniej mili przesyłek wysyłanych do klientów w odległych obszarach będzie zlecane lokalnym kurierom, co ogranicza terminowość informacji otrzymywanych na swoich przesyłkach za pośrednictwem strony internetowej DHL.

  TrackingMore ma uniwersalne możliwości śledzenia paczek, które zapewniają, że paczki DHL mogą być wygodnie i stale śledzone bez względu na przewoźnika, któremu są przekazywane, dzięki czemu nie ma awarii komunikacji między nadawcą a odbiorcą.

  System śledzenia TrackingMore jest zintegrowany z ponad 1100 globalnymi kurierami, co gwarantuje, że nawet przy wielu serwisantach na całej trasie przesyłki, Twój zespół i klienci mogą utrzymać wysoki wgląd w jej status, pomagając zminimalizować niepokój klientów i zwiększając ich spokój ducha podczas oczekiwania na zamówienia.

  Numer śledzenia DHL

  Każda paczka DHL ma przypisany unikalny identyfikator, numer śledzenia. Numer śledzenia pomaga śledzić miejsce pobytu paczki podczas procesu dostawy i zdarzeń, które mają do niej miejsce.

  • Co to jest numer śledzenia DHL?

  Numer śledzenia DHL to wieloznakowy kod wysyłany przez DHL za pośrednictwem wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia, gdy klient zamawia dostawę online. Może być również wysłany bezpośrednio do odbiorcy przez nadawcę wysyłającego paczkę za pośrednictwem DHL.

  • Formaty i przykłady numerów śledzenia DHL

  Numer śledzenia DHL, który otrzymasz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, będzie się różnić w zależności od usługi DHL, z której korzysta sprzedawca lub nadawca, aby wysłać paczkę. Formaty numerów śledzenia są następujące.

  Serwis DHL

  Opis formatów numerów śledzenia DHL

  Przykład numeru śledzenia DHL

  DHL Express

  Paczki wysyłane za pośrednictwem DHL Express będą miały 10-cyfrowy numer numeryczny

  1835242905

  Rozwiązania e-commerce DHL

  Numery śledzenia przesyłek dedykowanych DHL dla eCommerce Solutions będą się różnić od 10 do 39 znaków

  3338200762

  DHL Paczka

  Paczki DHL Parcel posiadają alfanumeryczny 14-znakowy numer śledzenia

  30933736750716

  DHL Global Forwarding

  Numer śledzenia DHL Global Forwarding ma długość 26 znaków

  CNEAS200927000133746370342

  Często zadawane pytania dotyczące numeru śledzenia DHL

  • Co mogę zrobić, jeśli zgubiłem numer śledzenia DHL?

  Jeśli zgubiłeś lub nie możesz sobie przypomnieć numeru śledzenia DHL, możesz poprosić sprzedawcę lub nadawcę o ponowne wysłanie go, aby umożliwić śledzenie przesyłki. Jeśli nie jest to możliwe, możesz również śledzić status swojej przesyłki za pomocą numeru referencyjnego, jeśli została wysłana za pośrednictwem DHL Express lub DHL Freight.

  • Dlaczego mój numer śledzenia DHL nie jest rozpoznawany?

  Ten błąd występuje, gdy wprowadzono nieprawidłowy numer listu przewozowego. Sprawdź go i wprowadź ponownie lub skontaktuj się z nadawcą lub sprzedawcą.

  Co oznacza każdy status śledzenia DHL?

  Podczas śledzenia przesyłki w DHL wiedza o tym, co oznacza każdy status, zapewni Ci lepsze wrażenia z monitorowania. Oto podział, który może Ci pomóc.

  Stan

  Znaczenie

  Przedmiot jest wstępnie zalecany

  Paczka DHL ma przypisaną etykietę wysyłkową, ale nie została jeszcze przekazana wyznaczonemu kurierowi.

  Skanowanie przylotu

  Twoja paczka DHL została zeskanowana w placówce kurierskiej.

  W tranzycie/w toku

  Paczka DHL, którą wysłałeś lub na którą czekasz, jest w drodze do wyznaczonego miejsca docelowego.

  Przekierowany

  Miejsce dostawy paczki było nieprawidłowe i musi zostać ponownie dostarczone.

  Zwrócone do nadawcy

  Paczka DHL nie może zostać dostarczona do odbiorcy i jest w drodze powrotnej do nadawcy.

  Przyjazd za granicę

  Paczka DHL została dostarczona do miejsca przeznaczenia za granicą.

  Nieudana próba dostarczenia

  Wystąpił problem z dostawą, a DHL nie mógł przekazać paczki odbiorcy.

  Poste Restante

  Paczka DHL dotarła do docelowego urzędu pocztowego i pozostanie tam, dopóki odbiorca nie będzie mógł jej odebrać.

  Odprawa celna

  Twoja paczka pomyślnie przeszła odprawę celną.

  Gotowe do dostawy

  Paczka została przekazana kurierowi i jest w drodze do miejsca docelowego.

  ŚledzenieWięcej DHL Tracking API

  TrackingMore DHL tracking API to niezawodne rozwiązanie do śledzenia przesyłek, które pozwala zapewnić klientom wygodny sposób monitorowania podróży paczek w czasie rzeczywistym, aby pomóc Ci zarządzać ich oczekiwaniami.

  API śledzenia TrackingMore integruje się z 1,100+ globalnymi kurierami, umożliwiając kompleksowy wgląd w cały proces wysyłki.

  Najlepsze marki, w tym DJI, Shein, Printify i Amazon, ufają interfejsowi API TrackingMore, który pomaga w śledzeniu przesyłek klientów w czasie rzeczywistym ze względu na niezawodny czas pracy wynoszący 99,9% i doskonałą dokładność danych.

  Integracja TrackingMore z Twoją witryną to prosty proces, który nie wymaga rozbudowanego zespołu programistów. Możesz go szybko uruchomić i zacząć śledzić masowe paczki DHL na całym świecie.

  DHL Śledzenie przesyłek FAQ

  Poniżej znajduje się kilka często zadawanych pytań dotyczących śledzenia przesyłki DHL, które pomogą Ci śledzić paczkę.

  • Dlaczego status mojej paczki DHL nie jest aktualizowany?

  Wydarzenia śledzenia paczek DHL zaczynają się aktualizować, gdy paczka dotrze do ich placówki. Ten proces może potrwać do 48 godzin.

  • Jak długo trwa wysyłka DHL Express?

  Wysyłka DHL Express obiecuje dostarczyć przesyłkę w następnym możliwym dniu roboczym, ale może mieć na to wpływ kilka czynników, w tym odprawa celna, pogoda i święta lokalne.

  • Dlaczego pokazuje, że moja paczka nie trafia do miejsca przeznaczenia?

  Informacje o śledzeniu paczki mogą wskazywać, że zmierza ona do niewłaściwego miejsca docelowego z powodu pomyłki w danych adresowych. W takim przypadku należy natychmiast skontaktować się z DHL.

  • Jak długo trwa średnio dostawa DHL International?

  Dostawy DHL International trwają średnio 1-3 dni robocze, ale będą się różnić w zależności od różnych czynników wpływających na czas transportu.

  • O której godzinie DHL dostarcza paczki?

  Regularnych dostaw DHL można się spodziewać między 8:00 a 18:00 czasu lokalnego od poniedziałku do piątku.

  Biuro Obsługi Klienta DHL

  Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy ze śledzeniem przesyłek DHL, możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem następujących kanałów;

  Metoda kontaktu

  Szczegóły

  Telefon

  1-800-225-5345

  Sieć WhatsApp

  +1-480-418-5011

  E-mail

  https://webtrack.dhlglobalmail.com/support/contact 

  Media społecznościowe

  Twitter - https://twitter.com/DHLUSHelp 

  Facebook - https://web.facebook.com/DHLUSA 

  Nasz interfejs API TrackingMore usprawnia proces śledzenia przesyłek DHL z poziomu jednego pulpitu nawigacyjnego. Zwiększ widoczność przesyłek dzięki naszemu łatwemu do zintegrowania interfejsowi API do śledzenia i zapewnij klientom płynniejsze śledzenie przesyłek. Aby dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu i o tym, jak może ono pomóc Twojej firmie, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży i zarezerwuj demo już dziś.

  Track all your parcels in one place.

  1136+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1136+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1136+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Zoptymalizuj swoje
  Podróż klienta po zakupie

  Niezależnie od tego, czy chcesz automatycznie aktualizować status przesyłki, czy tworzyć szanse sprzedaży, mamy wszystkie potrzebne narzędzia.