Po Indiach Śledzenie

Po Indiach zapewnia śledzenie paczek w czasie rzeczywistym. Na TrackingMore dostępne są zarówno krajowe, jak i międzynarodowe śledzenie Po Indiach.

india-post
  For businesses

  Po Indiach branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free
  For developers

  Po Indiach tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Po Indiach tracking API
  For Shopify

  Po Indiach tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App
  Po Indiach zapewnia śledzenie paczek w czasie rzeczywistym. Na TrackingMore dostępne są zarówno krajowe, jak i międzynarodowe śledzenie Po Indiach.

  Contents

  • Po Indiach Śledzenie
  • O firmie Po Indiach
  • Po Indiach Usługa wysyłkowa
  • Jak śledzić przesyłkę Po Indiach
  • Po Indiach Numer śledzenia
  • Po Indiach Status śledzenia
  • Po Indiach interfejs API śledzenia
  • Często zadawane pytania dotyczące śledzenia Po Indiach
  • Jak mogę się z Po Indiach skontaktować?

  Po Indiach Śledzenie

  Po Indiach tracking to niezawodne narzędzie do monitorowania paczek, zapewniające łatwe w użyciu usługi zarówno dla przesyłek krajowych, jak i międzynarodowych. Dzięki temu klienci mogą poznać lokalizację paczki, czas dostawy i inne szczegóły.

  Śledzenie Po Indiach można osiągnąć na wiele sposobów. Użytkownicy mogą śledzić przesyłkę za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej lub potężniejszej alternatywy - TrackingMore, która obsługuje śledzenie przesyłek od 1272 przewoźników, w tym Po Indiach. Ten artykuł daje wgląd w Po Indiach śledzenie przesyłek online i wyjaśnia, dlaczego jest TrackingMore zawsze pierwszym wyborem do śledzenia przesyłek. Najważniejsze cechy TrackingMore.

  O firmie Po Indiach

  Po Indiach, zwany także Departamentem Poczty (DoP), to indyjski system pocztowy obsługiwany przez rząd w ramach Ministerstwa Komunikacji, założony przez Warrena Hastingsa. Wraz z ekspansją biznesu z miast na obszary wiejskie, liczba urzędów pocztowych wzrosła do 154 965 w 2017 roku. Szybki rozwój świadczy o kwitnącym trendzie.

  Po Indiach obejmuje różne rodzaje działalności, w tym dostarczanie poczty, wysyłkę i śledzenie, depozyty, ubezpieczenia i usługi detaliczne. Mając wizję, że produkty i usługi Po Indiach będą pierwszym wyborem klientów, Po Indiach stara się utrzymać swój status największej sieci pocztowej na świecie.

  Po Indiach Usługa wysyłkowa

  Po Indiach oferuje klientom szereg usług spedycyjnych. Poniżej znajduje się krótki przegląd usług, istotne szczegóły i informacje o śledzeniu.

  Po Indiach Speed Post

  Speed Post oferuje usługi ekspresowe i krytyczne czasowo z maksymalną dokładnością. Usługa ta umożliwia klientom wysyłanie paczek, listów, dokumentów itp., zarówno w kraju, jak i za granicą. Podczas procesu wysyłki paczki dostępne jest śledzenie India Speed Post.

  • Krajowa poczta prędkości

  Po Indiach zapewnia terminową dostawę na terenie kraju. Oto szczegółowe wyjaśnienie śledzenia na rynku krajowym dla różnych miejsc docelowych.

  Cel

  Waga paczki

  Czas dostawy

  Cena

  Śledzenia 

  Lokalny

  Do 35kg

  1-2 dni

  15,00 INR dla przesyłek o wadze do 50 gramów

  Po Indiach dostępne jest śledzenie krajowe.

  Metro-Metro

  1-3 dni

  35,00 INR dla przesyłek o wadze do 50 gramów

  Stolica stanu do stolicy stanu

  1-4 dni

  Ten sam stan

  1-4 dni

  Reszta kraju

  4-5 dni

  • Międzynarodowa Poczta Prędkości

  International Speed Post, zwana również Po Indiach EMS, zapewnia klientom doskonałą i przystępną cenowo międzynarodową usługę pocztową. Ogólnie rzecz biorąc, waga International Speed Post wynosi do 35 kg. Jednak maksymalna waga niektórych krajów jest stosunkowo niższa.

  Oto szczegóły usługi dla głównych krajów docelowych.

  Cel

  Wielkość paczki

  Waga paczki

  Czas dostawy

  Śledzenia

  Maksymalna waga (dokument)

  Maksymalna waga (towar)

  Kanada

  Pojedynczy wymiar:

  ≤ 1,5 metra;

  Długość + największy obwód: ≤ 3 metry

  30000

  30000

  5-9 dni

  Po Indiach dostępne jest śledzenie międzynarodowe.

  Stany Zjednoczone

  31500

  31500

  4-7 dni

  Australia

  20000

  20000

  4-8 dni

  Wielka Brytania

  30000

  30000

  2-6 dni

  Po Indiach Przesyłka polecona

  Poczta polecona umożliwia rejestrację listów, pocztówek, pakietów książkowych i wzorcowych, paczek itp. Ten rodzaj usługi koncentruje się na bezpieczeństwie przesyłek, zwłaszcza poprzez zapewnienie podpisu za pomyślne doręczenie paczek.

  Poniżej znajdują się specyfikacje przesyłki poleconej.

  Waga: Waga przesyłki poleconej nie powinna przekraczać 10 kilogramów, jeśli paczki są nadawane w oddziale pocztowym lub adresowane do oddziału, a w pozostałych przypadkach powinna być mniejsza niż 20 kilogramów.

  Rozmiar: Długość: ≤ 1 metr; Długość + obwód: ≤ 1,80 metra.

  Po Indiach Międzynarodowa

  Po Indiach świadczy szereg usług ukierunkowanych na międzynarodowe zapotrzebowanie na pocztę. Po Indiach EMS, o którym była mowa wcześniej, jest jedną z najpopularniejszych usług transgranicznych. Jego największą cechą jest szybki transport i zalety w zakresie terminowości. Poniżej znajduje się krótki przegląd kolejnych dwóch międzynarodowych usług.

  • Międzynarodowa paczka lotnicza

  Międzynarodowe paczki lotnicze są przeznaczone dla firm, które chcą znaleźć wysoce wydajne i ekonomiczne usługi towarowe. Siatka połączeń rozciąga się na cały kraj i obejmuje 219 miejsc docelowych. Po Indiach śledzenie online jest dostępne dla paczki lotniczej.

  Poniżej znajdują się specyfikacje Air Parcel.

  Waga: Ogólnie rzecz biorąc, limit wagi wynosi 20 kg. Szczególne wymagania różnią się w zależności od ustalonego limitu ustalonego przez kraj przeznaczenia. 

  Rozmiar: Długość: ≤ 1,05 metra; Długość + największy obwód: ≤ 2 metry; Powierzchnia: 90 mm x 140 mm; Szczególne wymagania różnią się w zależności od ustalonego limitu ustalonego przez kraj przeznaczenia.

  • Międzynarodowe śledzone pakiety

  International Tracked Packets to usługa przeznaczona do transakcji transgranicznych w sektorze e-commerce, obejmująca 38 krajów na całym świecie. Ta usługa nie ogranicza się tylko do firm; Z jej oferty mogą skorzystać również klienci indywidualni. Oprócz szybkiej i ekonomicznej wysyłki, usługa ta zagwarantuje również przejrzystość i niezawodność dzięki funkcji śledzenia online.

  Uwaga: Maksymalny limit dla pakietów wynosi 2 kg.

  Jak śledzić przesyłkę Po Indiach

  Możesz być na bieżąco informowany o statusie śledzenia Po Indiach na kilka sposobów. Oto przewodnik krok po kroku, jak korzystać z narzędzi śledzących.

  1. Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej

  India Post tracking page

  Oficjalna strona internetowa to wygodny sposób na Po Indiach śledzenia kuriera poprzez następujące kroki.

  • Wejdź na oficjalną stronę Po Indiach.
  • Wybierz "Przesyłka" i wprowadź numer śledzenia w sekcji "Track N Trace".
  • Kliknij przycisk "Śledź teraz", aby uzyskać zaktualizowane szczegóły paczki.

  India Post tracking status page

  2. Przez TrackingMore (potężna platforma innej firmy)

  TrackingMore może śledzić nie tylko Twoje Po Indiach paczki, ale także paczki od 1100+ dostawców usług logistycznych.  Dzięki tej platformie możesz otrzymywać dokładne powiadomienia o swoich paczkach w czasie rzeczywistym.

  TrackingMore India Post tracking page

  Aby śledzić przesyłkę Po Indiach za pomocą TrackingMore:

  • Wejdź na stronę TrackingMore i kliknij zakładkę "Przewoźnicy".
  • Wyszukaj "Po Indiach" w sekcji "Lista przewoźników".
  • Wprowadź numer śledzenia Po Indiach i kliknij "Śledź".
  • Poczekaj na załadowanie statusu śledzenia i wyświetl informacje o paczce.

  TrackingMore India Post tracking status page

   

  Dlaczego warto wybrać śledzenie za pomocą TrackingMore przez Po Indiach?

  Kiedy kupujesz wiele ulubionych rzeczy online i czekasz na odbiór paczek, czy kiedykolwiek czułeś się zirytowany, ponieważ musisz przełączać się między różnymi dostawcami usług logistycznych, aby śledzić paczki? W takim przypadku, chociaż Po Indiach zapewnił wygodne usługi śledzenia, może TrackingMore być lepszym wyborem z następujących powodów.

   

  1. Wysoka widoczność przesyłek: W przeciwieństwie do Po Indiach, który obsługuje tylko śledzenie przesyłek z tego systemu pocztowego, TrackingMore jest bardziej przyjazny dla użytkownika, szczycąc się siecią 1272 dostawców usług logistycznych na całym świecie, w tym Po Indiach. Oznacza to, że nie musisz przełączać się między różnymi dostawcami usług logistycznych, aby śledzić swoje przesyłki. TrackingMore zawsze może zaoferować jasny i przejrzysty obraz podróży Twojej przesyłki.
  2. Funkcja automatycznego wykrywania: TrackingMore ma charakterystyczną cechę, ponieważ może dokładnie wykrywać przewoźników automatycznie bez ręcznej weryfikacji w oparciu o możliwości analizy danych oparte na sztucznej inteligencji, co gwarantuje kompleksowe śledzenie.
  3. Płynne śledzenie: Gdy pojawią się promocje świąteczne, ruch na oficjalnej stronie Po Indiach wzrośnie, co może prowadzić do opóźnień w Internecie i wpłynąć na proces śledzenia. Jednak użycie TrackingMore zmniejsza możliwość spowolnienia zapytań.

   

  Możesz dowiedzieć się więcej o TrackingMore funkcjach, aby dokonać lepszego wyboru.

  Po Indiach Numer śledzenia

  • Jaki jest numer śledzenia w Po Indiach?

  Numer śledzenia (ID) to unikalny kod przypisany do paczki, który umożliwia zarówno nadawcy, jak i odbiorcy śledzenie lokalizacji i statusu paczek.  Numer ten jest niezbędny do sprawnego i przejrzystego procesu śledzenia".

  • Jak wygląda numer śledzenia Po Indiach?

  Po Indiach format numeru śledzenia jest przejrzysty i łatwy do rozpoznania. Numer składa się zwykle z 13 znaków. Będzie zawierał 2 wielkie litery, 9 cyfr w środku i 2 wielkie litery na końcu. Pierwsza litera oznacza rodzaj przesyłki. Dwie ostatnie litery oznaczają oryginalny kraj paczki.

  Poniżej przedstawiono kilka przykładów numerów śledzenia Po Indiach.

  Format numeru śledzenia śledzenia prędkości: EU430410927IN

  Format numeru śledzenia przesyłki poleconej: RM286760959IN

  Format numeru śledzenia lotniczego listu przewozowego: AW595537795IN

  • Gdzie znajduje się numer śledzenia na Po Indiach?

  Numer śledzenia Po Indiach jest często wydrukowany na etykiecie wysyłkowej i można go znaleźć na paragonie lub treści paczki. Powiadomienia z wiadomości e-mail lub innych platform będą również wskazywać numer śledzenia.

  Po Indiach Status śledzenia

  Jasne zrozumienie Po Indiach statusu śledzenia jest niezbędne w procesie śledzenia przewoźnika. Poniżej znajduje się szczegółowe wyjaśnienie głównych stanów.

  Po Indiach status śledzenia

  Znaczenie

  Przedmiot zarezerwowany

  Nadawca pomyślnie zarezerwował przesyłkę w biurze Po Indiach.

  Otrzymany przedmiot

  Poczta odebrała przesyłkę.

  Przedmiot w workach

  Paczka została zapakowana w torbę wysyłkową do wysyłki.

  Przedmiot wysłany

  Przesyłka została wysłana do doręczenia.

  Do doręczenia

  Paczka jest wysyłana do doręczenia.

  Dostarczony przedmiot

  Przesyłka została dostarczona do odbiorcy.

  Po Indiach interfejs API śledzenia

  Dla firm z branży e-commerce i logistyki tracking API służy jako niezastąpione narzędzie do przetwarzania informacji logistycznych i ulepszania usług pozakupowych. Jako potężny dostawca rozwiązań do śledzenia, TrackingMore oferuje interfejs API śledzenia Po Indiach, spełniając Twoje potrzeby w zakresie szczegółowych danych śledzenia w czasie rzeczywistym Po Indiach paczek.

  Dlaczego warto korzystać z TrackingMore API?

  TrackingMore interfejs API śledzenia ma wiele zalet. Najbardziej znaczącą cechą jest integracja z 1272 dostawcami usług logistycznych, co pozwala śledzić paczki od większej liczby przewoźników niż tylko Po Indiach. Co więcej, wszystkie dane śledzenia od różnych przewoźników są scentralizowane na jednym pulpicie nawigacyjnym, co ułatwi identyfikację problemów z dostawą i terminowe świadczenie usług posprzedażowych.

  TrackingMore API może pochwalić się 99,9% czasem sprawności, co wskazuje na wysoce niezawodną konserwację i zapewnia stabilny system śledzenia. Co więcej, TrackingMore API jest wspierane przez solidny zespół wsparcia technicznego dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz uzyskać szybką pomoc w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów.

  Wyposażając Cię w wydajne możliwości śledzenia za pośrednictwem API, TrackingMore zapewnia również zestaw zaawansowanych funkcji dostosowanych do Twojego biznesu eCommerce. Jedną z godnych uwagi funkcji są markowe strony śledzenia, które umożliwiają klientom samodzielne śledzenie statusów zamówień bezpośrednio w Twojej witrynie. To nie tylko zatrzymuje ruch w witrynie, ale także potencjalnie zwiększa powtarzalną sprzedaż dzięki funkcji dostosowywania.

  Gotowy na wypróbowanie tych funkcji? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już teraz!

  Często zadawane pytania dotyczące śledzenia Po Indiach

  1. Jaki jest numer przesyłki w Po Indiach?

  Numer przesyłki to numer śledzenia, który został przypisany do paczki w celu śledzenia. Ten numer identyfikacyjny umożliwia nadawcy i odbiorcy otrzymywanie aktualizacji dotyczących przesyłki.

  2. Gdzie mogę złożyć skargę w Po Indiach?

  • W urzędzie pocztowym: Skargę można złożyć we wszystkich urzędach pocztowych.
  • Osobiście lub pocztą na adres:

  a) Którekolwiek z 11 103 centrów obsługi klienta zgodnych z Sevottam w kraju

  b) Urząd pocztowy, w którym dokonano transakcji

  c) Urząd Starszego Inspektora Urzędów Pocztowych

  • Online

  za) Visit Po Indiach Site: Strona główna-->>Obsługa klienta-->>Zarejestruj swoją skargę

  b) www.pgportal.gov.in

  3. Jak mogę sprawdzić status mojej skargi w Po Indiach?

  Możesz skorzystać z usługi Śledź skargę dostępnej na stronie Po Indiach, aby śledzić status skargi. Aby śledzić status: Przejdź do strony głównej -->> Obsługa klienta-->> Śledź skargę

  Jak mogę się z Po Indiach skontaktować?

  Po Indiach kontakt jest dostępny za pośrednictwem następujących kanałów.

  Kanał

  Szczegóły

  Godziny pracy

  Adres korespondencyjny

  Dyrekcja Poczty

  Dak Bhavan

  Nowe Delhi

  110001

  /

  Numer bezpłatny

  1800 266 6868

  9:00 - 18:00 (z wyjątkiem niedziel i świąt)  Track all your parcels in one place.

  1272+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1272+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1272+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.6
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Przekształć swój
  Śledzenie przesyłki dzisiaj

  Chcesz zautomatyzować aktualizacje przesyłek lub poprawić wydajność dostaw? Dzięki potężnemu interfejsowi API TrackingMore będziesz mieć wszystkie narzędzia na wyciągnięcie ręki, aby przekształcić podróż klienta po zakupie.