İrlanda Mesaj İzleme

Parça İrlanda mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya İrlanda mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   EA083151244IE
Track

İrlanda Mesaj branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

İrlanda Mesaj tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

İrlanda Mesaj tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça İrlanda mesaj paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya İrlanda mesaj API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Büyük bir ticari kuruluş kapsayacak posta Hizmetleri, dağıtım ve Finans Hizmetleri geniş bir yelpazede sunan bir mesajdır. İrlanda birisi ' s en büyük firmaları perakende, işleme ve dağıtım noktalarının ulusal ağ üzerinden doğrudan istihdam üzerinde 9.600 insanlar. Devlet daireleri, ulusal hazine yönetimi ajansı, bir Post Milli Piyango şirket ve birçok diğer ticari kuruluşları için ajans hizmetleri sağlar. Bir Limited Şirket, anonim Şirketler Yasası altında 1963-1983 şirketidir. Posta ve Telekomünikasyon Hizmetleri Yasası, 1983, altında şirket kelime - atlamak için başlıklı ' sınırlı ' dan adı. Sıradan bir pay Maliye Bakanı tarafından düzenlenen ve verilen sermaye geri kalanı, Haberleşme, enerji ve Tabii Kaynaklar bakan tarafından düzenlenmektedir. Detayları iştiraki, bölüm 158 Şirketler Yasası tarafından 1963, gerekli bilgileri ile birlikte ilişkili ve ortak girişim şirketleri tarafından yürütülen faaliyetlerin mali tablolar Not 24 verilir. Yıl sonuçlarının ayrıntılarını konsolide kar ve zarar hesabına ve mali tabloların belirlenmiştir.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın