Kanada Posta İzleme

Parça Kanada posta paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Kanada posta API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   7321315062457198
Track

Kanada Posta branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Kanada Posta tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Kanada Posta tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Kanada posta paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Kanada posta API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Kanada posta-ecek var olmak bizim müşteriler, çalışanlar ve Kanadalılar için değer yaratma yenilikçi fiziksel ve elektronik teslim çözümler sunan bir dünya lideri. Bina ve çalışanları ile güvenilir ilişkiler sürdürmek, müşteriler, iş ortakları, tedarikçiler ve hissedar bizim işimiz, bizim itibar ve başarımızın temel. Sosyal sorumluluk duygusu ile destekli, etik bir şekilde yönetme iyi iş uygulama meselesi değil; yapılacak doğru şey bu. Gibi tüm büyük kuruluşlar, Kanada Post kez zor kararlar gerektirir sorunlarla karşı karşıya. Canada Post kuralları'çalışanların şirket tüm düzeylerinde bekleniyor ve nerede üzerinde ek yardım bilgileri sağlar davranış açıklanır.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın