Canpar Śledzenie

Śledź swój pakiet Canpar Express w łatwy sposób dzięki TrackingMore. Wprowadź numer śledzenia i kliknij Śledź, aby uzyskać aktualne informacje o postępach w pakiecie.

canpar
  For businesses

  Canpar branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Canpar tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Canpar tracking API
  For Shopify

  Canpar tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Śledź swój pakiet Canpar Express w łatwy sposób dzięki TrackingMore. Wprowadź numer śledzenia i kliknij Śledź, aby uzyskać aktualne informacje o postępach w pakiecie.

  Contents

  • Śledzenie Canpar
  • Jak mogę śledzić moją paczkę Canpar Express?
  • Co oznacza mój status Canpar Express?
  • O obiekcie Canpar Express
  • Jak skontaktować się z działem obsługi klienta Canpar Express

  Śledzenie Canpar

  Canpar Express jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych (LSP) w Kanadzie. Koncentruje się na dostarczaniu małych paczek i zapewnia rozwiązania wysyłkowe, które odpowiadają stale zmieniającym się potrzebom klientów.

  Canpar Express zapewnia proste i zaawansowane możliwości śledzenia przesyłek. Niezależnie od tego, czy chcesz śledzić jedną, czy kilka paczek jednocześnie, Canpar Express zapewni Ci ochronę. Możesz śledzić swoją paczkę Canpar za pomocą numeru śledzenia, powiadomienia o dostawie, etykiety odbioru lub numeru referencyjnego. W przypadku numeru referencyjnego musisz wprowadzić docelowy kod pocztowy lub numer nadawcy, aby śledzić przesyłkę.

  Jak mogę śledzić moją paczkę Canpar Express?

  Śledzenie przesyłki Canpar Express jest proste. Możesz śledzić swoją przesyłkę w zaciszu sofy za pomocą smartfona lub komputera oraz numer śledzenia, numer referencyjny, etykietę odbioru lub numer powiadomienia o dostawie.

  Oto dwa sposoby śledzenia przesyłki Canpar Express.

  1. Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Canpar

  Canpar tracking page

  • Otwórz przeglądarkę urządzenia i przejdź do oficjalnej strony Canpar Express.
  • Kliknij kartę Śledzenie i wybierz opcję Śledź przesyłkę.
  • Wybierz preferowaną metodę śledzenia paczki ze strony (możesz wybrać śledzenie paczki za pomocą numeru śledzenia, etykiety odbioru, numeru powiadomienia o dostawie lub numeru referencyjnego).
  • Wprowadź prawidłowy numer śledzenia i kliknij Śledź , aby rozpocząć proces śledzenia.

  Witryna przekieruje Cię na stronę wyników śledzenia i wyświetli status przesyłki w czasie rzeczywistym oraz inne szczegóły śledzenia, jak pokazano poniżej.

  Canpar tracking status

  2. Poprzez TrackingMore

  TrackingMore Canpar tracking page

  Oto kroki, które należy wykonać, aby śledzić paczkę Canpar Express za pomocą TrackingMore.

  • Przejdź do strony TrackingMore.
  • Kliknij kartę Przewoźnicy i przewiń w dół do pozycji Lista przewoźników.
  • Wyszukaj Canpar na pasku wyszukiwania i wybierz przewoźnika. Alternatywnie możesz przejść bezpośrednio do tej strony śledzenia Canpar Express, aby pominąć poprzednie kroki i zaoszczędzić czas.
  • Wprowadź numer śledzenia przesyłki Canpar i kliknij przycisk Śledź. Jednocześnie możesz wprowadzić maksymalnie 50 numerów monitorowania. 

  Uwaga: Konieczne będzie podanie kodu pocztowego miejsca przeznaczenia paczki.

  Witryna przekieruje Cię na stronę wyników śledzenia i wyświetli status paczki w czasie rzeczywistym wraz ze szczegółami wysyłki paczki, jak pokazano poniżej.

  TrackingMore Canpar tracking status

  TrackingMore to kompleksowa zewnętrzna platforma śledzenia paczek, która umożliwia śledzenie paczek od różnych dostawców usług logistycznych. Możesz śledzić paczki z ponad 1 100 popularnych dostawców LSP na całym świecie, w tym FedEx, UPS, DHL Express i Australia Post. To sprawia, że jest idealny dla klientów i sprzedawców, którzy mają do czynienia z wieloma LSP.

  Platforma TrackingMore obsługuje do 16 języków. Dzięki temu jest odpowiedni dla użytkowników z różnych lokalizacji na całym świecie, ponieważ rozwiązuje problemy związane z barierami językowymi.

  Co więcej, TrackingMore zapewnia jeden z najlepszych globalnych interfejsów API śledzenia przesyłek. Sprzedawcy e-commerce mogą zintegrować ten interfejs API z własnymi systemami, aby uzyskać kompleksowy wgląd w wszystkie statusy swoich pakietów. Ten interfejs API pomaga im łatwo dodać funkcję śledzenia paczek, zapewniając klientom płynne śledzenie przesyłek. 

  Numer śledzenia Canpar Express

  Numer śledzenia to unikalny numer przypisany do paczek po wysłaniu. Ten numer jest używany przez nadawcę, przewoźnika i odbiorcę do śledzenia postępu paczki w czasie rzeczywistym podczas całej podróży dostawy.

  Numery śledzenia składają się z liter, cyfr lub obu. Ponadto ich formaty i długości różnią się w zależności od dostawcy usług pocztowych lub kurierskich. Canpar Express używa 22-cyfrowego numeru śledzenia składającego się z jednej litery i 21 cyfr.

  Oto kilka przykładów numerów śledzenia Canpar Express.

  - D576005060000106687001

  - D420009190000015983001

  Możesz śledzić swoją paczkę Canpar za pomocą numeru powiadomienia o dostawie, jeśli otrzymałeś powiadomienie o próbie doręczenia. Ten numer powiadomienia o dostawie zaczyna się od litery "W" i znajduje się na górze zawiadomienia. Śledzenie paczki za pomocą tego numeru da Ci aktualny status paczki i miejsce odbioru.

  Numer referencyjny podany przez sprzedawców może być również używany do śledzenia paczek Canpar. Co więcej, jeśli Canpar nie mógł dostarczyć paczki lub przegapił Cię, otrzymasz numer etykiety odbioru na naklejce lub liście pozostawionym pod adresem dostawy przez kurierów. Możesz znaleźć śledzenie paczki Canpar lub numer referencyjny na etykiecie odbioru, aby pomóc Ci śledzić zwróconą paczkę.

  Co oznacza mój status Canpar Express?

  Podczas śledzenia pakietu Canpar natkniesz się na kilka statusów. Oto tabela przedstawiająca statusy, które możesz znaleźć i ich znaczenie.

  Status śledzenia

  Znaczenie

  Przyjazd do terminalu / hubu z przyczepy masowej / miejskiej.

  Ten status oznacza, że paczka została odebrana w hubie lub terminalu Canpar z miasta lub naczepy masowej.

  Dodatkowa opieka

  Ten status oznacza, że Twoja paczka została poddana specjalnej obsłudze, aby zapewnić jej bezpieczne dostarczenie.

  Sortuj przez placówkę

  Paczka została posortowana w zakładzie Canpar i jest gotowa do dostawy.

  Odjazd z terminalu/hubu przez linehaul

  Paczka opuszcza zakład Canpar i jest wysyłana pod kolejny adres.

  Z kurierem

  Ten status oznacza, że paczka jest w drodze - Canpar wysyła paczkę do miejsca docelowego.

  Dostarczane

  Ten status oznacza, że paczka dotarła do miejsca docelowego. Możesz iść i go odebrać.

  O obiekcie Canpar Express

  Założona w 1976 roku przez Johna Cyopecka, Canpar Express rozwinęła się, aby stać się jedną z wiodących kanadyjskich firm dostarczających małe paczki. W 2002 roku firma została przejęta przez TFI International, lidera kanadyjskiej branży logistycznej i transportowej, który oferuje unikalne połączenie zasobów, zasięgu geograficznego i możliwości na rynkach krajowych i transgranicznych.

  Canpar Express ma ponad 1 700 członków zaangażowanych w tworzenie solidnych partnerstw z klientami w ramach zobowiązania do obsługi. Ponadto posiada ponad 55 terminali, w tym główne sortownie w Vancouver, Montrealu i Toronto oraz ponad 800 lokalizacji SMARTSpot w Kanadzie.

  Podobnie jak wiele innych dostawców LSP, Canpar Express wprowadził innowacje, aby odkryć unikalne rozwiązania wysyłkowe, które pomogą skutecznie dostarczać paczki klientom przy zachowaniu przyjaznych kosztów.

  Jak skontaktować się z działem obsługi klienta Canpar Express

  Oto jak skontaktować się z zespołem obsługi klienta Canpar Express, jeśli masz problemy z paczką lub inne zapytanie.

  Metoda kontaktu

  Informacja

  Godziny pracy

  Adres

  Canpar Express

  201 Westcreek Blvd. Suite 102

  Brampton, Ontario, L6T 0G8

  /

  Telefon

  1-800-387-9335

  Pon - Pt: 8:00 - 20:00 EST

  *Dla osób dwujęzycznych:

  8:00 - 16:00 EST 

  Czat na żywo

  Czat internetowy

  Pon - Pt: 10:00 - 19:00 EST

  Track all your parcels in one place.

  1248+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1248+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1248+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  4.9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Przekształć swój
  Śledzenie przesyłki dzisiaj

  Chcesz zautomatyzować aktualizacje przesyłek lub poprawić wydajność dostaw? Dzięki potężnemu interfejsowi API TrackingMore będziesz mieć wszystkie narzędzia na wyciągnięcie ręki, aby przekształcić podróż klienta po zakupie.