Canpar İzleme

Canpar express paketinizi TrackingMore ile kolay bir şekilde takip edin. Takip numarasını girin ve paket ilerlemenizde gerçek zamanlı güncellemeler için parçayı tıklayın.

canpar
  For businesses

  Canpar branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Canpar tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Canpar tracking API
  For Shopify

  Canpar tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Canpar express paketinizi TrackingMore ile kolay bir şekilde takip edin. Takip numarasını girin ve paket ilerlemenizde gerçek zamanlı güncellemeler için parçayı tıklayın.

  Contents

  • Canpar Takip
  • Canpar Express paketimi nasıl takip edebilirim?
  • Canpar Express durumum ne anlama geliyor?
  • Canpar Express hakkında
  • Canpar Express Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Canpar Takip

  Canpar Express, Kanada'nın önde gelen lojistik hizmet sağlayıcılarından (LSP'ler) biridir. Küçük paket teslimatına odaklanır ve sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılayan nakliye çözümleri sunar.

  Canpar Express, basit ve gelişmiş paket izleme yetenekleri sağlar. Bu nedenle, aynı anda bir veya birkaç paketi izlemeniz gerekip gerekmediğini, Canpar Express sizi korudu. Canpar paketinizi bir takip numarası, teslimat bildirimi, teslim alma etiketi veya referans numarası kullanarak takip edebilirsiniz. Bir referans numarası söz konusu olduğunda, paketinizi takip etmek için hedef posta kodunu veya gönderici numarasını girmeniz gerekir.

  Canpar Express paketimi nasıl takip edebilirim?

  Canpar Express paketinizi takip etmek kolaydır. Paketinizi kanepenizin rahatlığında bir akıllı telefon veya bilgisayar ve takip numarası, referans numarası, teslim alma etiketi veya teslimat bildirim numarası kullanarak takip edebilirsiniz.

  Canpar Express paketinizi izlemenin iki yolu vardır.

  1. Resmi Canpar Web Sitesi Üzerinden

  Canpar tracking page

  • Cihazınızın tarayıcısını açın ve resmi Canpar Express web sitesine gidin.
  • İzleme sekmesini tıklayın ve Bir Paketi İzle'yi seçin.
  • Sayfadan tercih ettiğiniz paket izleme yöntemini seçin (paketinizi bir takip numarası, teslim alma etiketi, teslimat bildirimi numarası veya referans numarası kullanarak izlemeyi seçebilirsiniz).
  • Doğru takip numarasını girin ve izleme işlemini başlatmak için İzle'yi tıklayın.

  Web sitesi sizi takip sonuçları sayfasına yönlendirecek ve aşağıda gösterildiği gibi gönderinizin gerçek zamanlı durumunu ve diğer takip ayrıntılarını gösterecektir.

  Canpar tracking status

  2. İzleme TrackingMore

  TrackingMore Canpar tracking page

  TrackingMore kullanarak Canpar Express paketinizi izlemek için izlemeniz gereken adımlar şunlardır.

  • TrackingMore web sitesine gidin.
  • Operatörler sekmesini tıklayın ve aşağı kaydırarak Operatörler Listesi'ne gidin.
  • Arama çubuğunda Canpar'ı arayın ve operatörü seçin. Alternatif olarak, önceki adımları atlamak ve zamandan tasarruf etmek için doğrudan bu Canpar Express izleme sayfasına gidebilirsiniz.
  • Canpar paket takip numaranızı girin ve Takip Et düğmesine tıklayın. Aynı anda en fazla 50 takip numarası girebilirsiniz. 

  Not: Paket hedefinin posta kodunu girmeniz istenecektir.

  Web sitesi daha sonra sizi izleme sonuçları sayfasına yönlendirecek ve aşağıda gösterildiği gibi paketinizin gerçek zamanlı durumunu paket gönderim ayrıntılarıyla birlikte görüntüleyecektir.

  TrackingMore Canpar tracking status

  TrackingMore, farklı lojistik hizmet sağlayıcılarından gelen paketleri izlemenizi sağlayan hepsi bir arada bir üçüncü taraf paket izleme platformudur. FedEx, UPS, DHL Express ve Australia Post dahil olmak üzere dünya çapında 1.100'den fazla popüler LSP'den gelen paketleri takip edebilirsiniz. Bu, birden fazla LSP ile uğraşan müşteriler ve satıcılar için mükemmeldir.

  TrackingMore platformu 16 dile kadar destekler. Bu, dil engellerinin zorluklarını ele aldığı için dünyanın farklı yerlerinden kullanıcılar için uygun hale getirir.

  Dahası, TrackingMore en iyi küresel gönderi izleme API'lerinden birini sağlar. E-ticaret satıcıları, tüm paketlerinin durumlarının kapsamlı bir görünümünü elde etmek için bu API'yi kendi sistemlerine entegre edebilir. Bu API, kolayca bir paket izleme işlevi eklemelerine yardımcı olarak müşterilere sorunsuz bir paket izleme deneyimi sunar. 

  Canpar Express Takip Numarası

  Takip numarası, sevk edildiğinde paketlere atanan benzersiz bir numaradır. Bu numara, gönderen, taşıyıcı ve alıcı tarafından paketin teslimat yolculuğu boyunca gerçek zamanlı ilerlemesini izlemek için kullanılır.

  İzleme numaraları harflerden, sayılardan veya her ikisinden oluşur. Ayrıca, biçimleri ve uzunlukları posta veya teslimat hizmeti sağlayıcısına bağlı olarak değişir. Canpar Express, bir harf ve 21 rakamdan oluşan 22 haneli bir takip numarası kullanır.

  Aşağıda Canpar Express takip numaralarına bazı örnekler verilmiştir.

  - D576005060000106687001

  - D420009190000015983001

  Bir teslimat denemesi bildirimi aldıysanız bir teslimat bildirimi numarası kullanarak Canpar paketinizi takip edebilirsiniz. Bu teslimat bildirimi numarası "W" ile başlar ve bildirimin üst kısmında bulunur. Bu numarayı kullanarak paketi takip etmek, paketinizin mevcut durumunu ve teslim alma yerini size verecektir.

  Satıcılar tarafından sağlanan referans numarası, Canpar paketlerinizi takip etmek için de kullanılabilir. Dahası, Canpar paketinizi teslim edemediyse veya sizi kaçırdıysa, teslimat adresine kuryeler tarafından bırakılan bir etiket veya mektupta bir teslim alma etiketi numarası alacaksınız. İade edilen paketi izlemenize yardımcı olması için Canpar paket takibini veya referans numarasını teslim alma etiketinde bulabilirsiniz.

  Canpar Express durumum ne anlama geliyor?

  Canpar paketinizi takip ettiğinizde çeşitli durumlarla karşılaşırsınız. Burada, bulabileceğiniz durumları ve ne anlama geldiklerini gösteren bir tablo verilmiştir.

  İzleme Durumu

  Anlam

  Toplu / şehir içi römorktan terminale/merkeze varış.

  Bu durum, paketinizin Canpar hub'ında veya terminalinde bir şehir merkezinden veya toplu römorktan alındığı anlamına gelir.

  Ekstra bakım

  Bu durum, paketinizin güvenli bir şekilde teslim edildiğinden emin olmak için özel işlemlerden geçtiği anlamına gelir.

  Tesise göre sıralama

  Paket Canpar tesisinde tasnif edilmiştir ve teslimata hazırdır.

  Linehaul ile kalkış terminali/hub

  Paket Canpar tesisinden ayrılıyor ve bir sonraki adrese gönderiliyor.

  Kurye ile

  Bu durum, paketinizin yolda olduğu anlamına gelir - Canpar paketinizi son varış noktasına gönderiyor.

  Teslim

  Bu durum, paketinizin son varış noktasına ulaştığı anlamına gelir. Gidip alabilirsin.

  Canpar Express hakkında

  1976 yılında John Cyopeck tarafından kurulan Canpar Express, Kanada'nın önde gelen küçük paket dağıtım şirketlerinden biri haline geldi. 2002 yılında şirket, Kanada'nın lojistik ve taşımacılık endüstrisinde lider olan ve yerel ve sınır ötesi pazarlarda benzersiz bir kaynak, coğrafi kapsama alanı ve yetenek kombinasyonu sunan TFI International tarafından satın alındı.

  Canpar Express, hizmet verme taahhüdünün bir parçası olarak müşterilerle sağlam çalışma ortaklıkları kurmaya kendini adamış 1.700'den fazla üyeye sahiptir. Ayrıca, Vancouver, Montreal ve Toronto'daki birincil ayıklama tesisleri ve Kanada'daki 800'den fazla SMARTSpot konumu da dahil olmak üzere 55'ten fazla terminale sahiptir.

  Diğer birçok LSP gibi, Canpar Express de maliyetleri dostça tutarken müşteri paketlerini etkili bir şekilde teslim etmeye yardımcı olacak benzersiz nakliye çözümlerini keşfetmek için yeniliği benimsemiştir.

  Canpar Express Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?

  Paketinizle veya başka bir sorguyla ilgili sorun yaşarsanız Canpar Express müşteri hizmetleri ekibiyle nasıl iletişime geçeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  İletişim Yöntemi

  Bilgi

  Çalışma Saatleri

  Adres

  Canpar Ekspres

  201 Westcreek Blvd. Süit 102

  Brampton, Ontario, L6T 0G8

  /

  Telefon

  1-800-387-9335

  Pzt - Cuma: 8 - 8 P.M. EST

  *İki dilli ajanlar için:

  8:00 - 16:00 EST 

  Canlı Sohbet

  Web sohbeti

  Pzt - Cuma: 10:00 - 19:00 EST

  Track all your parcels in one place.

  1248+ carriers Integrated

  Bir demo rezervasyonu yapın

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1248+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1248+ Global Carriers >

  Değerlendirme -leri

  Overall rating
  4.9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Bir yorum yazın

  Dönüştürün
  Bugün Gönderi Takibi

  Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.