Portekiz Post - CTT İzleme

Parça Portekiz post - CTT paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Portekiz post - CTT API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   RT142708623PT
Track

Portekiz Post - CTT branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Portekiz Post - CTT tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Portekiz Post - CTT tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Portekiz post - CTT paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya Portekiz post - CTT API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

CTT marka güçlü, güvenilir bir görüntü tarafından desteklenen ve vatandaşlar, kamu yönetimi, şirketler ve kuruluşlar arasındaki bağlantıları, genel olarak – yeni bir boyut sağlamak için kurumsal misyonunu – kınanması gereken bir sosyal sorumluluk, CTT grubu verdi. CTT grup yenilik ve çevresel sürdürülebilirlik geliştirerek yeni değerlerle marka değerleri yapısal artırmak istiyor. Böylece, CTT konumlandırma gösterme sorumluluğunu çevre ve müşterileri tatmin edici tutmak doğru bir adım alır. Temel faaliyet farkında, CTT çözümlerinde yeni ürün ve Hizmetleri iletişim için yeni yollar göstermek ve çevreye saygı ile daha az çevre etkisi ile yatırım yapmaktadır. CTT uzun tecrübesi, nüfus ve yakınlığı vatandaşlarına sağladığı iyi hizmet nedeniyle çeşitli başarıları ile tanınan bir güvenilir görüntü keyfini çıkarın.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.7
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın