İsrail Sonrası İzleme

Parça İsrail sonrası paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya İsrail sonrası API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   RS0670427566Y
Track

İsrail Sonrası branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

İsrail Sonrası tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

İsrail Sonrası tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça İsrail sonrası paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya İsrail sonrası API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

İsrail posta şirket İsrail Pazar, de yetenekli ve bilgili kadrosu ile hizmet ve çalışma yöntemleri geliştirmek için ileri teknoloji kullanarak kamu çeşitli hizmetler sunan bir top anlamına gelir. İsrail posta şirket İsrail boyunca hizmet birimlerinin en büyük dağıtım vardır. 2011 yılında İsrail posta şirketin cirosu NIS 1.780 milyar ulaştı. İsrail posta şirket, genel nüfus, "Herkes, herkes, her yerde, her gün ve herkese eşit bir fiyata" sloganı altında evrensel posta servisi sağlar. Her evde her gün 1.650 profesyonel posta teslim personel ziyaret ve ülkenin iş ve 2000 hizmet temsilcileri yaklaşık 100 yenilikçi ve çevrimiçi ürünler ve hizmetler çeşitli rağmen İsrail en büyük şube ağı sağlar. Şirketin iş ve ekonominin tüm sektörlerinde posta çözümleri sunan profesyonel satış temsilcileri bir ekip var. İsrail posta şirketi onun katılımı topluluk ve sosyal projeler katılımını gurur duymaktadır.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın