Oy verin

X

Başlık, inceleme
Post your review now

Lütfen captcha girin

Bizim güvenlik duvarı IP anormal aktivitesinden algılar. Açmak için operatörünüzden captcha giriniz.

Doğrulama kodu

 • İsrail Sonrasıİzleme uygulaması
  AliExpress, Ebay, Magento, Shopify, Bigcommerce ve etc bağlantıları desteklemek...
 • İsrail Sonrası İzleme API 
  Trackingmore huzurlu sevkiyat API geliştiricileri için izleme sağlar
 • İsrail Sonrası
  Özelleştirilmiş e-posta ve SMS tebliğ paket güncellemeleri otomatik olarak gönder
 • Importing İsrail Sonrasıİzleme numaraları
  Sevkiyat toplu olarak izlemek için bir CSV dosyası yükleme
Parça İsrail sonrası paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası veya İsrail sonrası API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

İsrail posta şirket İsrail Pazar, de yetenekli ve bilgili kadrosu ile hizmet ve çalışma yöntemleri geliştirmek için ileri teknoloji kullanarak kamu çeşitli hizmetler sunan bir top anlamına gelir. İsrail posta şirket İsrail boyunca hizmet birimlerinin en büyük dağıtım vardır. 2011 yılında İsrail posta şirketin cirosu NIS 1.780 milyar ulaştı. İsrail posta şirket, genel nüfus, "Herkes, herkes, her yerde, her gün ve herkese eşit bir fiyata" sloganı altında evrensel posta servisi sağlar. Her evde her gün 1.650 profesyonel posta teslim personel ziyaret ve ülkenin iş ve 2000 hizmet temsilcileri yaklaşık 100 yenilikçi ve çevrimiçi ürünler ve hizmetler çeşitli rağmen İsrail en büyük şube ağı sağlar. Şirketin iş ve ekonominin tüm sektörlerinde posta çözümleri sunan profesyonel satış temsilcileri bir ekip var. İsrail posta şirketi onun katılımı topluluk ve sosyal projeler katılımını gurur duymaktadır.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.İncelemek için tıklayın İsrail Sonrası