Portugalia CTT Śledzenie

Portugalia CTT śledzenia pozwala na aktualną aktualizację przesyłek Portugalia CTT. Użyj TrackingMore, aby uzyskać dostęp do tej usługi!

ctt
  For businesses

  Portugalia CTT branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Portugalia CTT tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Portugalia CTT tracking API
  For Shopify

  Portugalia CTT tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Portugalia CTT śledzenia pozwala na aktualną aktualizację przesyłek Portugalia CTT. Użyj TrackingMore, aby uzyskać dostęp do tej usługi!

  Contents

  • Śledzenie CTT
  • O CTT
  • Usługi wysyłkowe CTT
  • CTT Koszty wysyłki i czas dostawy
  • Jak śledzić paczki CTT
  • Numer śledzenia CTT
  • Interfejs API śledzenia CTT
  • Skontaktuj się z CTT

  Śledzenie CTT

  CTT, znany również jako Correios de Portugal, jest krajowym dostawcą usług pocztowych Portugalii. Śledzenie CTT pozwala klientom monitorować status i lokalizację swoich paczek i przesyłek pocztowych podczas ich przetwarzania i dostarczania za pośrednictwem sieci CTT, zapewniając przejrzystą i wydajną obsługę pocztową.

  O CTT

  Z historią ciekawie sięgającą czasów króla Manuela w 1500 roku, CTT był początkowo rządową firmą pocztową, telefoniczną i telegraficzną. W 1992 roku poczta została oddzielona od innych departamentów, uzyskując akronim CTT, dopóki nie została zakupiona od rządu portugalskiego i sprywatyzowana w 2014 roku.

  CTT zaczęło się jako krajowa firma transportowa, dostarczająca dokumenty rządowe i królewskie. Rosnąca populacja zmusiła go do poszerzenia horyzontów poza swoje granice. Dzisiaj ludzie mogą korzystać z tej usługi, aby wysyłać i odbierać przesyłki lokalnie i międzynarodowo.

  Siedziba firmy znajduje się w stolicy Portugalii, Lizbonie. Biuro to zajmuje się głównie przeoczeniem spraw finansowych i administracyjnych firmy. Przesyłki wysyłane za pośrednictwem CTT trafią do rozsianych wszędzie magazynów firmy lub centrów przetwarzania.

  CTT oferuje dziś dostarczanie paczek i poczty lokalnie i na całym świecie, z wieloma alternatywami różniącymi się w zależności od czasu dostawy i opcji śledzenia do 10 kg. Większe firmy mogą zawrzeć umowę z CTT na wysyłkę ładunków do 700 kilogramów do Hiszpanii i Portugalii.

  Usługi wysyłkowe CTT

  CTT oferuje wiele lokalnych i międzynarodowych opcji dostawy paczek, w tym usługi standardowe i ekspresowe.

  CTT Rozwiązania krajowe

  Usługa

  Czas dostawy

  Dodatkowe funkcje

  Zwykły post

  Kontynent: 3 dni robocze

   

  Niebieski słupek

  Kontynent: 1 dzień roboczy, Wyspy: 2 dni robocze

  Ekspresowa dostawa

  Przesyłka polecona

  Kontynent: 1 dzień roboczy, Wyspy: 2 dni robocze

  Śledzenie, opcjonalnie płatność za pobraniem, ubezpieczenie, SMS

  Zielony Post

  Kontynent: 1 dzień roboczy, Wyspy: 2 dni robocze

  Stałe ceny, brak wymogu stempla

  Usługi CTT na świecie

  Usługa

  Czas dostawy

  Dodatkowe funkcje

  Zwykły post

  Europa: 5 dni roboczych, Cały świat: 7 dni roboczych

   

  Niebieski słupek

  Europa: 5 dni roboczych, Na całym świecie: 7 dni roboczych

  Ekspresowa dostawa

  Przesyłka polecona

  Europa: 3 dni robocze, Na całym świecie: 5 dni roboczych

  Zawiera numer śledzenia

  Zielony Post

  Europa: 5 dni roboczych, Na całym świecie: 7 dni roboczych

  Stałe ceny, brak wymogu stempla

  CTT Koszty wysyłki i czas dostawy

  CTT może pochwalić się rozbudowaną globalną siecią dostaw, docierającą nie tylko do Europy, ale także do dodatkowych 150 krajów, takich jak Australia, Belgia, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. Koszt i czas dostawy przesyłki międzynarodowej zależą od zmiennych, takich jak wymiary paczki, waga, kraj docelowy i wybrana usługa.

  Typowe stawki kosztów usług pocztowych CTT, wraz z czasem ich dostawy, są następujące.

  Usługa dostawy

  Koszt

  Czas dostawy

  Krajowy kontynent

  11 euro plus

  3 dni robocze

  Wyspy krajowe

  21,80 euro plus

  Do 15 dni roboczych

  Europa międzynarodowa

  47,40 euro plus

  5 dni roboczych

  Światowy

  111,3 euro plus

  Mniej niż 7 dni roboczych

  Czas dostawy zwykle się zmienia ze względu na różne czynniki związane z procesem. Czynniki te obejmują między innymi wagę i rozmiar paczki, odległość między nadawcą a miejscem docelowym oraz czas realizacji dostawy. Szybsze opcje dostawy mają oczywiście wyższy koszt wysyłki.

  Lokalne dostawy w Portugalii trwają maksymalnie tydzień, ponieważ Portugalia nie jest bardzo dużym krajem. Czas potrzebny na dostawy międzynarodowe różni się oczywiście w zależności od kraju docelowego. W grę wchodzą również inne czynniki, na które CTT nie ma wpływu, takie jak niekorzystne warunki pogodowe, zablokowany transport i kwestie celne.

  Należy pamiętać, że podane czasy dostawy są zawsze "szacunkowe", co oznacza, że mogą ulec zmianie przy uwzględnieniu sytuacji kraju docelowego. Aby uzyskać dokładną wycenę czasu dostawy, klienci powinni skontaktować się z obsługą klienta CTT.

  Jak śledzić paczki CTT

  Na dwa sposoby możesz łatwo śledzić pakiet CTT! Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

  1. Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej CTT

  Paczki CTT można śledzić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, na której należy wprowadzić numer śledzenia otrzymany online lub na paragonie i kliknąć "Śledź paczkę". Następnie będziesz mógł zobaczyć najnowsze szczegóły statusu swojej paczki.

  CTT tracking page

  2. Przez TrackingMore

  CTT Portugal ma własną sieć operacji i system transportu. Chociaż zapewnia bezproblemową obsługę w całym kraju, musi polegać na innych kurierach, firmach pocztowych i usługach transportowych, aby oferować swoje obiekty w około 150 krajach, do których wysyła przesyłki. Nie byłoby błędem stwierdzenie, że podczas gdy CTT całkowicie kontroluje przesyłki i dostawy wysyłane na trasach krajowych, pozostaje ograniczone w odniesieniu do dostaw międzynarodowych. Korzysta z usług kilku statków transportowych i linii lotniczych, aby zakończyć swoją działalność na całym świecie.

  Dzięki TrackingMore nie musisz się martwić o swoją przesyłkę CTT, ponieważ TrackingMore pozwala uzyskać zarówno krajowy, jak i międzynarodowy status paczki CTT. Aby uzyskać dostęp do tego kompleksowego rozwiązania do śledzenia, wykonaj poniższe czynności.

  TrackingMore CTT tracking page

  Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić swój numer śledzenia na oficjalnej stronie internetowej TrackingMore, który jest przekazywany nadawcy podczas rezerwacji przesyłki za pomocą CTT. TrackingMore nie poprosi o podanie żadnych danych osobowych ani prywatnych ani od nadawcy, ani od odbiorcy.

  Miejsce wyjazdu, miejsce docelowe przybycia, rodzaj, waga lub rozmiar produktu, szacowany czas lub trasa podróży, wszystkie te informacje na paczce są widoczne za pośrednictwem TrackingMore.

  Jaka jest różnica między używaniem TrackingMore do śledzenia paczek CTT na oficjalnej stronie internetowej?

  Jak wspomniano, CTT daje jasny zapis swoich lokalnie wysyłanych paczek.

  Jednak śledzenie nie jest pod kontrolą CTT w przypadku dostaw międzynarodowych, ponieważ musi obejmować wiele innych usług kurierskich, obiektów transportowych i urzędów pocztowych na całym świecie. Oznacza to, że gdy przesyłka CTT zmieni właściciela i zostanie przekazana innemu kurierowi, możesz nie być w stanie uzyskać zaktualizowanego statusu przesyłki, co spowoduje opóźnienie w dostawie.

  W przypadku, gdy CTT zarządza całym procesem dostawy od początku do końca, konsumenci będą mogli śledzić z oficjalnej strony CTT. W tym celu TrackingMore zapewnia najlepsze rozwiązanie, w którym możesz śledzić wysyłkę i skonsolidowane śledzenie przesyłek za jednym razem dla maksymalnie 50 przesyłek.

  Dzięki TrackingMore nie musisz logować się na różnych stronach internetowych, aby sprawdzić status paczki. Możesz wprowadzić pięćdziesiąt różnych numerów śledzenia przesyłek z pięciu innych usług kurierskich i uzyskać zaktualizowane statusy dla wszystkich z nich w jednym miejscu. Jest to szczególnie korzystne dla firm z wieloma przesyłkami od różnych firm kurierskich poruszających się po całym świecie.

  Numer śledzenia CTT

  Numer śledzenia przesyłki CTT to unikalny numer nadawany podczas wysyłania paczki międzynarodowej za pośrednictwem CTT Portugal. Numer śledzenia podany przez CTT ma zazwyczaj od 13 do 22 znaków, w tym kombinację cyfr i liter. Numery śledzenia CTT są ustawiane zgodnie z krajami pochodzenia. Na przykład numery śledzenia utworzone w Portugalii zwykle składają się z 13 znaków, w tym 4 liter alfabetycznych i 9 cyfr. W przeciwieństwie do tego, numery śledzenia z Hiszpanii mają zazwyczaj 22 znaki.

  Przykładem numeru śledzenia CTT jest RT145643192PT.

  Często zadawane pytania dotyczące numeru śledzenia CTT

  • Gdzie mogę szukać mojego numeru śledzenia CTT?

  Jeśli kupiłeś produkt online i zostanie on wysłany przez CTT, otrzymasz kod śledzenia za pośrednictwem poczty e-mail lub SMS-a w celu śledzenia i śledzenia dostawy CTT.

  W przeciwieństwie do tego, jeśli nadałeś paczkę w jednym z punktów kontaktowych CTT lub lokalnych urzędach pocztowych, ten kod śledzenia może znajdować się na potwierdzeniu. Po zarezerwowaniu usługi śledzenia CTT Express online, numer śledzenia można znaleźć na etykiecie wysyłkowej.

  • Dostawa nadchodzi, ale nie mam numeru wysyłki. Co mogę zrobić?

  Ten numer przesyłki jest wysyłany do nadawcy podczas składania zamówienia wysyłkowego w firmie. Jeśli nie masz numeru wysyłki lub nie możesz go znaleźć na paragonie lub etykiecie, musisz skontaktować się z pierwotnym nadawcą paczki.

  Interfejs API śledzenia CTT

  Interfejs API śledzenia umożliwia klientom sprawdzanie przesyłek bezpośrednio z ich strony internetowej przy użyciu podanego numeru referencyjnego lub numeru przesyłki. Ta funkcja pozwala konsumentom powrócić na swoją oficjalną stronę internetową w celu śledzenia przesyłki lub sprawdzenia zaktualizowanego statusu zamówienia. Ten ruch powrotny pozwoli Twojej firmie zwiększyć sprzedaż i pozyskać stałych konsumentów. Ponadto umożliwia firmom śledzenie wielu przesyłek za jednym razem.

  TrackingMore API jest pierwszym wyborem wielu wiodących marek ze względu na swoje unikalne funkcje.

  Przede wszystkim API TrackingMore jest zintegrowane z prawie 1100 usługami kurierskimi na całym świecie, w tym CTT.

  W TrackingMore możesz śledzić ponad 1100+ przewoźników, takich jak

  Ekspresowe: śledzenie UPS, śledzenie DHL, śledzenie FedEx, śledzenie TNT

  Post: śledzenie USPS, śledzenie poczty w Chinach, śledzenie poczty w Hongkongu itp.

  Dostawy, które napotkają opóźnione aktualizacje na oficjalnej stronie CTT, będą automatycznie aktualizowane za pośrednictwem interfejsu API TrackingMore.

  Ponadto usługa ta umożliwia firmom tworzenie własnej strony śledzenia marki, poprawiając wrażenia zakupowe klientów.

  Skontaktuj się z CTT

  Z CTT Portugal można skontaktować się na następujące sposoby.

  • CTT Call Center – Połączenia można wykonywać 210471616 w godzinach od 8:30 do 19:30 w dni robocze.

  • Formularz kontaktowy – z CTT można się również skontaktować, wypełniając formularz kontaktowy z zapytaniem i danymi osobowymi.

  Aby uzyskać najnowsze informacje na temat śledzenia przesyłki, zaloguj się na oficjalnej stronie TrackingMore.

   

  Track all your parcels in one place.

  1240+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1240+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1240+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Przekształć swój
  Śledzenie przesyłki dzisiaj

  Chcesz zautomatyzować aktualizacje przesyłek lub poprawić wydajność dostaw? Dzięki potężnemu interfejsowi API TrackingMore będziesz mieć wszystkie narzędzia na wyciągnięcie ręki, aby przekształcić podróż klienta po zakupie.