Evri (Hermes UK) Śledzenie

Przy użyciu TrackingMore śledzenie przesyłki Evri (Hermes UK) jest bardzo wygodne. Usługa śledzenia TrackingMore obejmuje 1205 kurierów. Spróbuj dzisiaj!

hermes-uk
  For businesses

  Evri (Hermes UK) branded tracking experience

  Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

  Start free >
  For developers

  Evri (Hermes UK) tracking API and webhooks

  Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

  Get free Evri (Hermes UK) tracking API
  For Shopify

  Evri (Hermes UK) tracking for your shopify store

  Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

  Get Shopify App >
  Przy użyciu TrackingMore śledzenie przesyłki Evri (Hermes UK) jest bardzo wygodne. Usługa śledzenia TrackingMore obejmuje 1205 kurierów. Spróbuj dzisiaj!

  Contents

  • Śledzenie Evri
  • O obiekcie Evri
  • Jak działa śledzenie Evri?
  • Usługa dostawy Evri 
  • Jak śledzić pakiety Evri
  • Jak śledzić międzynarodową dostawę Evri
  • Jaka jest różnica między śledzeniem na TrackingMore a oficjalną stroną Evri?
  • Numer śledzenia Evri
  • Statusy śledzenia Evri
  • Interfejs API śledzenia EvriEvri
  • Często zadawane pytania dotyczące dostawy i śledzenia Evri
  • Jak skontaktować się z obsługą klienta Evri

  Śledzenie Evri

  Evri, wcześniej znany jako Hermes UK tracking, to solidna usługa śledzenia paczek działająca w Wielkiej Brytanii. Oferuje przyjazną dla użytkownika platformę, która umożliwia klientom łatwe monitorowanie dostaw paczek z dostępem do rozległej sieci przewoźników, w tym Hermes. Evri poprawia jakość śledzenia, zapewniając, że osoby fizyczne i firmy mogą być na bieżąco informowane o statusie i lokalizacji swojej paczki podczas całej podróży dostawy.

  O obiekcie Evri

  Evri to najlepsza specjalistyczna platforma dostaw konsumenckich obejmująca wiele paczek rocznie. Zapewnia najlepsze możliwe udogodnienia, takie jak śledzenie w czasie rzeczywistym, odbiór kurierów, sklepy z paczkami, paczkomaty itp.

  Firma Evri, z siedzibą w Morley, Leeds, Wielka Brytania, obsługuje ponad 245 milionów paczek rocznie, dlatego uważamy ją za największą platformę dostaw konsumenckich. Zapewnia szeroki zakres profesjonalnych usług z pełną elastycznością i przystępnością cenową opcji dostawy. Innymi słowy, możesz otrzymać dostawę w domu, pracy i prawie każdym bezpiecznym miejscu, które uważasz za najwygodniejsze.

  System śledzenia paczek Evri jest skrupulatnie zaprojektowany, aby informować klientów i dostosowywać się do ich intensywnego stylu życia. Obsługujący miliony miesięcznie, ten wydajny i przyjazny dla użytkownika system oferuje aktualizacje w czasie rzeczywistym i szereg udogodnień, które upraszczają proces śledzenia, czyniąc go integralną częścią nowoczesnych, wygodnych usług dostawczych.

  • Dlaczego Hermes nazywa się teraz Evri?

  Ta firma, wcześniej znana jako Hermes, nazywa się teraz Evri. Przeszedł gruntowną renowację ze studiem projektowym super union. Dyrektor kreatywny super związku, Mark Wood, współpracuje z Evri Tracking UK.

  Główna idea stojąca za nazwą i dlaczego nazywamy ją tą nazwą, ma za sobą wyjątkową historię.

  Studio chciało dać unikalną reprezentację tej firmie, w której reprezentują różne osoby, paczki lub miejsca, więc wymyślili nazwę - Evri, co oznacza fonetyczną pisownię "każdy". To właśnie dzieje się za plecami i dlatego Hermes przetłumaczył na Evri.

  • Jakich dużych klientów obsługuje Evri?

  Istnieje wiele różnych krajowych i międzynarodowych klientów obsługiwanych przez Evri. Ale niektórych nie trzeba przedstawiać, ponieważ są największą marką w swojej branży.

  Duzi klienci, którzy korzystają z usług tej niesamowitej platformy, są następujący. Amazon, największy rynek e-commerce, współpracuje z Evri. Podobnie niektóre inne wielkie nazwiska, takie jak DJI, Shein i Printify, są obsługiwane przez Evri. Evri obsługuje miliony rocznie, zapewniając im najlepsze możliwe usługi.

  Jak działa śledzenie Evri?

  Śledzenie Evri zapewnia najlepszą możliwą dostawę paczek do konsumentów na wyciągnięcie ręki. Ma ponad dziesięć tysięcy punktów paczkowych Evri w Wielkiej Brytanii i oferuje elastyczne poziomy pokrycia paczek, które umożliwiają klientom wybór spośród różnych opcji ubezpieczenia w zależności od wartości ich paczek.

  Ponadto Evri oferuje elastyczne poziomy ochrony paczek, umożliwiając klientom wybór spośród różnych opcji ubezpieczenia w oparciu o wartość ich paczek. Ta elastyczność nie tylko zaspokaja indywidualne potrzeby, ale także zapewnia spokój ducha, zapewniając bezpieczną dostawę każdej paczki. Możesz także śledzić swoje paczki.

  Innymi słowy, rejestracja konta to doskonała okazja dla wszystkich właścicieli małych firm. Ponieważ większość małych firm wysyła paczki ponad 150 tygodniowo, a jeśli zarejestrują konto biznesowe Evri, uzyskają niesamowite korzyści.

  Oferuje konkurencyjne na rynku stawki, dedykowane kolekcje i dedykowanego menedżera. Możesz wysłać paczkę, która waży 15 kg i ma 120 cm długości.

  Usługa dostawy Evri 

  Nasza szeroka gama usług jest dostępna na całym świecie w ponad 190 krajach. Istnieje wiele różnych dużych marek, które korzystają z tej platformy do dostarczania swoich paczek.

  • Śledzenie przesyłki

  Możesz śledzić swoją przesyłkę po drodze, ponieważ po zalogowaniu się na swoje konto będziesz mieć dostęp do śledzenia paczki.

  • Przekieruj swoją paczkę

  Możesz łatwo przekierować paczkę w bezpieczne miejsce lub wybrać dowolną lokalizację, taką jak sklep z paczkami, szafka lub miejsce w sąsiedztwie.

  • Obsługa klienta i zapytania

  Zarządzaj swoją paczką dzięki pełnej obsłudze klienta ręcznej śledzenia Evri. Znajdź odpowiedzi na powiązane pytania z naszym zespołem serwisowym.

  Jak śledzić pakiety Evri

  Wiele sposobów zapewnia ręczne wsparcie do śledzenia przesyłki dzięki śledzeniu zamówień Evri. Oto metody śledzenia paczki za pomocą Evri krok po kroku.

  • Oficjalny sposób

  Jest to jedna z najlepszych metod, które pomogą Ci śledzić przesyłkę bez martwienia się o nią.

  1. Przejdź na oficjalną stronę Evri.

  2. Uzyskaj od nadawcy unikatowy numer składający się z 16 znaków.

  3. wprowadź numer do trackera w sekcji Śledź na stronie głównej.

  4. Naciśnij przycisk Śledź , aby uzyskać pełne szczegóły paczki, aktualny status i szacowaną datę dostawy.

  Evri tracking page

  • Poprzez TrackingMore

  TrackingMore to rozwiązanie innej firmy do śledzenia paczek na całym świecie. Dzięki usłudze all-inclusive TrackingMore możesz monitorować i śledzić paczki od ponad 1100 przewoźników na całym świecie. TrackingMore oferuje również powiadomienia o dostawie i dokumentację API śledzenia przesyłek, które pomogą Ci śledzić paczki.

  Aby śledzić dostawę Evri za pośrednictwem TrackingMore, oto, co musisz zrobić.

  TrackingMore Evri tracking page

  1. Musisz odwiedzić stronę TrackingMore .

  2. Wprowadź 16-cyfrowy kod śledzenia Evri w odpowiednim miejscu.

  3. Wybierz opcję Śledź .

  4. Zostaniesz przekierowany na stronę z aktualnym statusem paczki.

  Jak śledzić międzynarodową dostawę Evri

  Evri rozszerzyło działalność na całym świecie i obejmuje prawie 200 krajów na świecie z dostawą paczek. Bez względu na to, gdzie wysyłasz paczkę, dostarczają ją w ciągu 3 do 7 dni roboczych. Musisz skorzystać z międzynarodowej witryny Hermes, aby śledzić swoją międzynarodową paczkę do miejsca przeznaczenia. Jeśli śledzisz swoją globalną paczkę na oficjalnej stronie w Wielkiej Brytanii, będą mogli wyświetlać tylko następujące informacje, dopóki nie dotrą do ich centrum w Wielkiej Brytanii.

  Śledzenie przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem Evri jest zwykle proste i bezproblemowe, ale jeśli napotkasz okresy, w których brakuje aktualizacji śledzenia, rozważ użycie TrackingMore do kompleksowego rozwiązania do śledzenia.

  Jaka jest różnica między śledzeniem na TrackingMore a oficjalną stroną Evri?

  Procedura śledzenia na oficjalnej stronie Evri jest płynna i łatwa do naśladowania. Wszystko, co musisz zrobić, to udać się tam na ich oficjalnej stronie, aby zarejestrować się i śledzić swoją paczkę.

  TrackingMore to zewnętrzna platforma śledzenia logistyki, która zapewnia bardziej autentyczne i szybkie śledzenie przesyłek. Witryna oferuje śledzenie w czasie rzeczywistym ponad 1100 usług kurierskich i obsługuje szesnaście różnych języków, dzięki czemu jest wygodna dla użytkowników z różnych krajów. Co więcej, jego niezawodność i niezwykła dokładność danych podtrzymywały wiele znanych marek w swoich klientach, w tym DJI, Printify itp.

  Numer śledzenia Evri

  Numer śledzenia Evri to numer, którego możesz użyć do śledzenia przesyłki za pomocą 16 cyfr. Jest to w zasadzie numer kodu kreskowego używany do zwiększenia bezpieczeństwa.

  Numery śledzenia Evri są dostarczane w różnych formatach, aby dostosować się do różnych systemów i wymagań.

  - 34 DYWAN

  - C2B

  - RETU

  - Drukowanie kodów kreskowych

  Często zadawane pytania dotyczące numeru śledzenia Evri

  • Jak znaleźć mój numer śledzenia Evri?

  Numer ten można znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, a także przejść do mojego konta. Najpierw zaloguj się na swoje konto i mój numer konta, a następnie kliknij moje zamówienia, aby znaleźć swój numer.

  • Dlaczego mój numer śledzenia Evri nie jest rozpoznawany?

  Czasami dotarcie paczki zajmuje kilka dni. Jeśli nie możesz rozpoznać kodu śledzenia, być może Evri nadal oczekuje na jego otrzymanie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Evri.

  Statusy śledzenia Evri

  Oto wyjaśnienie różnych stanów śledzenia Evri.

  Stan

  Opis:__________

  Brakujące porady wstępne

  Paczka została wprowadzona do sieci Evri, ale informacje nie zostały jeszcze przesłane do systemu.

  Zamówienie wygenerowane

  Zamówienie zostało zarezerwowane, ale nie zostało jeszcze odebrane.

  Posortowane w National Hub

  Paczka dotarła do krajowego centrum i jest tam sortowana.

  Odbiór w zajezdni

  Paczka dotarła do punktu odbioru.

  Błędna trasa w zajezdni

  Paczka została dostarczona do niewłaściwego magazynu i jest teraz przekierowywana do właściwego magazynu.

  Gotowe do dostawy

  Kurier został wyznaczony do dostarczenia przesyłki.

  Kurier odebrany

  Kurier odebrał paczkę i jest gotowy do odbioru.

  Kurier Forward

  Kurier nie dostarczył paczki i teraz ponowi próbę wysłania jej następnego dnia roboczego.

  Nie dostarczono z powodu zapytania adresowego

  Wystąpił problem z dostarczeniem paczki (najprawdopodobniej problem z adresem), w sprawie którego należy skontaktować się z kurierem.

  Interfejs API śledzenia EvriEvri

  Interfejs API śledzenia Evri jest uważany za bardzo przydatny, gdy wiesz o automatycznym statusie dostawy. Korzystając z konta dewelopera, będziesz otrzymywać aktualizacje w trybie przyspieszonym. Jest to najlepszy zasób dla firm, które muszą śledzić wiele zamówień jednocześnie, dlatego używają API do śledzenia zamówień Evri.

  Istnieje wiele różnych korzyści, które można uzyskać dzięki integracji z interfejsem API śledzenia Evri.

  • Uzyskaj wgląd w pełne dane, aby uchronić się przed rozwiązywaniem problemów związanych z dostawą.

  • Znajdziesz najlepsze wrażenia do śledzenia swoich zamówień.

  • Małe firmy i firmy mogą uzyskać wiele korzyści.

  Dlaczego powinienem zamiast tego używać interfejsu API TrackingMore?

  API TrackingMore daje z siebie wszystko, integrując się z ponad 1100 przewoźnikami na całym świecie, takimi jak

  Express: śledzenie  UPS, śledzenie DHL, śledzenie FedEx, śledzenie TNT

  Post: śledzenie USPS, śledzenie poczty w Chinach, śledzenie poczty w Hongkongu  itp.

  Integrując ten wiodący interfejs API do śledzenia przesyłek ze swoimi systemami, możesz uzyskać dostęp do informacji o śledzeniu w czasie rzeczywistym od ponad 1 100 przewoźników na całym świecie, zapewniając kompleksową widoczność śledzenia podczas całej podróży wysyłki. To nie tylko poprawia zadowolenie klientów, ale także usprawnia zarządzanie łańcuchem dostaw, umożliwiając firmom bezproblemowe śledzenie i uzyskanie przewagi konkurencyjnej w branży logistycznej i e-commerce. Dzięki funkcjom takim jak obsługa wielu języków programowania, niezawodny czas pracy na poziomie 99,9% i obsługa klienta 24/7, API TrackingMore umożliwia firmom optymalizację procesów wysyłkowych i dostarczanie wyjątkowych usług swoim klientom.

  TrackingMore zaufały światowej sławy marki Shein, DJI, Printify itp. Budowanie tego rodzaju reputacji nie jest łatwe dla żadnej innej platformy. Wyjątkowy czas pracy i dokładność danych naszego systemu umożliwia wydajne śledzenie wielu przesyłek Evri luzem.

  Często zadawane pytania dotyczące dostawy i śledzenia Evri

  • Moja paczka dotarła uszkodzona. Co robić?

  Możesz skontaktować się z nadawcą, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę. Gdy to zrobisz, skontaktują się z Tobą w celu uzyskania dalszej pomocy i dyskusji.

  • Brakuje mi jednego z moich przedmiotów lub paczek. Co robić?

  Odpowiedź jest podobna do ostatniego pytania, ponieważ musisz skontaktować się z nadawcą, aby uzyskać więcej informacji. Jeśli zamawiasz wiele przedmiotów, być może chce wysłać Cię osobno za pośrednictwem różnych usług dostawy.

  • Jak mogę zmienić adres dostawy?

  W większości przypadków sprzedawcy prawdopodobnie zmienią adresy dostawy. Jeśli więc chcesz zmienić adres dostawy paczki, skontaktuj się z nadawcą lub sprzedawcami, aby zrobić to za Ciebie. Jeśli nie zareagują, przekieruj paczkę.

  • Czy mogę zmienić adres dostawy po wysłaniu paczki?

  Tak, zmiana adresu i poproszenie odbiorcy o przekierowanie paczki tam, gdzie chcesz ostateczną dostawę, jest możliwe. Jeśli muszą zmienić pełny adres, śledź dalej i skontaktuj się z zespołem obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji. Pomogą Ci naprawić adres i zmienić adres paczki na właściwy.

  • Jak długo trwa dostawa produktu Evri?

  Evri rozszerza swoje usługi na całym świecie, a w przypadku paczek międzynarodowych dostawa zajmuje od 3 do 7 dni roboczych. Odległe lokalizacje trwają dłużej; W przeciwnym razie wystarczą trzy do siedmiu dni. Twoja przesyłka będzie śledzona, a Ty będziesz informowany o regularnych aktualizacjach.  Jeśli śledzenie Evri nie działa, możesz przejść do TrackingMore, aby uzyskać pomoc.

  • Kiedy moja paczka zostanie dostarczona?

  Możemy podać szacowany czas, ale nie dokładnie kiedy Twoja paczka zostanie dostarczona. Ponieważ mają do niego zastosowanie określone warunki.

  • Jak mogę śledzić paczki zwrotne Evri?

  Proces śledzenia jest prosty, ponieważ możesz śledzić swoją paczkę w taki sam sposób, w jaki ją zwracasz. Możesz wprowadzić 16-znakowy kod do centralnego trackera.

  Musisz zanotować długą liczbę, jeśli zwracasz paczkę za pomocą urządzenia do drukowania w sklepie.

  • Dlaczego dostawa mojej paczki Evri jest opóźniona?

  Zdarza się to tylko sporadycznie. Gdy to nastąpi, możesz skontaktować się bezpośrednio z nadawcą lub sprzedawcami, a oni udzielą Ci rozsądnego wyjaśnienia.

  • Dlaczego moja paczka Evri nie została dostarczona?

  Jeśli paczka nie zostanie dostarczona, można zażądać pełnego dowodu od partnerów kurierskich, aby proces był jak najbardziej płynny. Rolą klienta w tym zakresie jest po prostu złożenie zapytania.

  • Co się stanie, jeśli Evri nie może dostarczyć 3 razy?

  W przypadku, gdy dostawa nie może zostać zrealizowana w zaplanowanym czasie pod wskazany adres, zostaną podjęte próby dostarczenia paczki do właściwej lokalizacji. Jeśli te próby nie powiodą się, paczka zostanie zwrócona na podany adres nadawcy.

  • Jak mogę przyspieszyć dostawę Evri?

  Wybierz standardową, jeśli chcesz przyspieszyć dostawę Evri. Ponieważ pozwala na dostawę od 2 do 4 dni. Jeśli potrzebujesz pilnej dostawy, wybierz Evri następnego dnia. Ta opcja gwarantuje, że paczka dotrze do miejsca przeznaczenia już następnego dnia, zaspokajając potrzeby wrażliwe na czas.

  Jak skontaktować się z obsługą klienta Evri

  Centrum pomocy Evri jest podzielone na 4 kategorie:

  • Odbiór paczki

  • Wysyłanie paczki

  • Zwrot paczki

  • Rozpocznij czat online

  Możesz wybrać dowolną opcję, aby znaleźć odpowiedź na swoje zapytanie. Istnieje również osobna sekcja FAQ. Jeśli nie możesz otrzymać satysfakcjonującego rozwiązania, możesz kliknąć kartę Czat na żywo, aby omówić swój problem z agentem pomocy technicznej.

   

  Track all your parcels in one place.

  1205+ carriers Integrated

  Zamów demo

  Track your packages across different carriers

  TrackingMore integrated with 1205+ carriers, supporting global parcel tracking in one place.

  Track 1205+ Global Carriers >

  Opinii

  Overall rating
  5.0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  Napisz recenzję

  Zoptymalizuj swoje
  Podróż klienta po zakupie

  Niezależnie od tego, czy chcesz automatycznie aktualizować status przesyłki, czy tworzyć szanse sprzedaży, mamy wszystkie potrzebne narzędzia.