TrackingMore feature

Teslim bildirimleri

Müşterilerinize güvence duygusu vermek için her teslimat kontrol noktasında otomatik olarak E-posta ve SMS gönderim bildirimleri gönderin. Tatmin edici bir satın alma sonrası deneyim sunarken olumsuz müşteri etkileşimlerini en aza indirin.

Demo için şimdi rezervasyon yapın

E-ticaret, sipariş karşılama, finans, BT ve diğer sektörlerdeki lider markalar tarafından güvenilen

Bildirim zaman çizelgenizi eşleme

Bir düğmeye basarak istediğiniz bildirim tetikleyicilerini seçin. Müşterilerinizi sipariş durumları hakkında ne zaman bilgilendireceğinizi sorunsuz bir e-posta veya SMS mesajı akışıyla kontrol edin.

Bildirim şablonunu özelleştirme

Marka kimliğinizi sergilerken kargo bildirimlerinize istediğiniz görünümü vermek için sürükle ve bırak düzenleyicimizden yararlanın.

Sipariş teslimat oranlarınızı optimize edin

Herhangi bir teslimat hatası için anında bildirim alın. Paket hasarı, kayıp, hırsızlık, gecikmeler vb. durumlara hızlı yanıt vererek müşteri şikayetlerini azaltın.

Tekrar satın alımları geliştirin

Şeffaf bir sipariş takip sistemi ve benzersiz bir satın alma sonrası deneyim ile daha sadık müşteriler yetiştirin. Tekrar satışları artırın ve müşteriyi elde tutma konusunda maliyetleri düşürün.

Diğer İzlemeyi KeşfedinDiğer Özellikler

FAQ

Kısmen evet. E-posta bildirim özelliği herkes için ücretsizdir. Ancak, SMS bildirim özelliğini etkinleştirmek istiyorsanız, $ 8 / ay'dan başlayan ücretli bir plana yükseltmeniz gerekecektir.
Her ikisi de WISMO biletlerinizi önemli ölçüde azaltabileceği ve müşteri memnuniyetini artırabileceği için e-ticaret işiniz için faydalıdır. Bununla birlikte, markalı izleme sayfası, site trafiğinizi daha uzun süre korumak, site performansınızı artırmak ve kendi platformunuzda yerleşik olduğu için ekstra satışlar elde ederken müşterilerle daha derin bir düzeyde etkileşim kurmak istiyorsanız daha uygundur. Öte yandan, gönderi bildirimleri, özellikle kısa personelliyseniz veya sınırlı müşteri hizm
E-posta bildirimleri Spam olarak işaretlenmiş olabilir. Alıcılarınıza e-posta spam klasörlerini kontrol etmelerini söyleyin.
Alıcının sipariş numarasını, takip kimliğini, taşıyıcı ve gönderi durumunu ve marka görsellerinizi görüntülemeniz önerilir.

Dönüştürün
Bugün Gönderi Takibi

Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.