TrackingMore feature

Tüm gönderileri tek seferde takip edin

Tüm paket teslimat verilerinizin kuş görünümüne sahip olun. Taşıyıcılarınızın performansını değerlendirin ve lojistik operasyonlarınızı optimize edin. Lojistik zincirindeki düzensizlikleri belirleyin ve geç teslimatları ve istisnaları hızla ele alın.

Demo için şimdi rezervasyon yapın

E-ticaret, sipariş karşılama, finans, BT ve diğer sektörlerdeki lider markalar tarafından güvenilen

Dünya çapında yerleşik taşıyıcılar

TrackingMore, USPS, FedEx, DHL ve UPS gibi dünya çapında 1000 ana akım taşıyıcıdan oluşan bir ağa sahiptir ve isteğiniz üzerine yeni taşıyıcılar ekleyebilir! Artık taşıyıcıları ayrı ayrı entegre etmek yok. Tek bir entegrasyonla zamandan ve paradan tasarruf edin!

Paket teslimatlarını baştan sona otomatik olarak izleyin

Müşterilerinizi, teslimat yaşam döngüsünün her kritik noktasında paketlerinin nerede olduğu hakkında bilgilendirin. Sipariş durumları hakkında tam şeffaflığa sahip olmalarını sağlayın.

Takip numaralarından taşıyıcıları otomatik olarak algıla

Artık her siparişin taşıyıcısını manuel olarak kontrol etmek ve doğrulamak için zaman kaybetmenize gerek yok. TrackingMore'un akıllı sistemi, takip numarası formatına göre taşıyıcıları doğru bir şekilde tanıyabilir ve yanlış girişleri otomatik olarak düzeltebilir.

İzleme veri biçimlerini birleştirme

TrackingMore, çeşitli taşıyıcılardan gelen verileri harmanlayarak ve bunları teslim edilmedi, nakliye, teslim alma vb. gibi 8 ana durum ve 28 alt durumda işaretleyerek sipariş izleme iş akışınızı kolaylaştırır. Bu şekilde, tüm gönderilerin ilerlemesini takip edebilirsiniz.

Esnek bir şekilde içe ve dışa aktarma

TrackingMore'un arka ucu, CSV veya API özelliği aracılığıyla toplu sipariş takibi için gönderileri kolayca yükleyin. Ham gönderi verilerini saniyeler içinde indirin.

Gönderileri arama, görüntüleme ve yönetme

Gönderileri teslimat durumuna, taşıyıcıya ve diğer parametrelere göre filtreleyin ve bulun. Takip ayrıntılarını tek bir merkezi konumda görüntüleyin ve gönderi ayrıntılarını istediğiniz gibi değiştirin.

Diğer İzlemeyi KeşfedinDiğer Özellikler

FAQ

Gönderi görünürlüğü genellikle gönderilerin faaliyetlerinin ve nerede olduklarını, hangi merkezlerden geçtikleri ve nerede transit geçtikleri de dahil olmak üzere gerçek zamanlı olarak izlenmesini ifade eder.
Gerçek zamanlı gönderi görünürlüğüne yatırım yaparak, işletmeler lojistik operasyonları hakkında bilgi edinebilir ve yanlış taşıyıcı seçimi, belirli bir kontrol noktasındaki düzensiz duraklar vb. gibi teslimat verimliliğini engelleyen herhangi bir yanlış uygulamayı belirleyebilir. Ayrıca, teslimat olayları durumunda işletmelerin daha hızlı hareket etmesine yardımcı olabilir. Bu arada, daha yüksek gönderi görünürlüğü tüketicilerinize daha fazla gönül rahatlığı sağlayabilir, böylece artan WISMO
a. TrackingMore, tüm gönderi verilerini tek bir kanalda merkezileştirerek işletmelerin teslimat ilerlemelerini izlemelerini kolaylaştırır. b. TrackingMore, 1000 küresel ana akım taşıyıcı ile derinlemesine entegre edilmiştir ve müşterilerin talepleri üzerine yenilerini hızlı bir şekilde ekleyebilir, bu da dünya çapındaki müşterilerin bölgesel varlıklarını genişletmelerini kolaylaştırır. Operatör ortaklarımız hakkında daha fazla bilgi edinin. c. TrackingMore, piyasadaki en iyi paranızın karşıl
Daha yüksek gönderi görünürlüğü, tüketicilerinize daha fazla gönül rahatlığı sağlayarak satın alma sonrası endişelerini azaltabilir. Bu şekilde, artan WISMO çağrıları, müşteri şikayetleri ve geri ödeme talepleriyle ilişkili operasyon maliyetlerinizi de düşürebilir.

Dönüştürün
Bugün Gönderi Takibi

Gönderi güncellemelerini otomatikleştirmek veya teslimat verimliliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? TrackingMore'un güçlü API'si ile müşterinizin satın alma sonrası yolculuğunu dönüştürmek için tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olacak.