TrackingMore feature

Śledź wszystkie przesyłki za jednym razem

Uzyskaj widok ptaka na wszystkie dane dotyczące dostarczania paczek. Oceń wydajność swoich przewoźników i zoptymalizuj operacje logistyczne. Identyfikuj nieprawidłowości w całym łańcuchu logistycznym i szybko reaguj na opóźnienia w dostawach i wyjątki.

Zarezerwuj demo teraz

Zaufały nam wiodące marki z branży eCommerce, realizacji zamówień, finansów, IT i innych sektorów

Pokładowi przewoźników na całym świecie

TrackingMore może pochwalić się siecią 1000 głównych przewoźników na całym świecie, takich jak USPS, FedEx, DHL i UPS, i może dodawać nowych przewoźników na żądanie! Koniec z integracją przewoźników indywidualnie. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki jednej integracji!

Automatyczne monitorowanie dostaw paczek od początku do końca

Informuj klientów o miejscu pobytu ich paczek w każdym krytycznym momencie cyklu życia dostawy. Zapewnij im pełną przejrzystość statusu zamówienia.

Automatyczne wykrywanie przewoźników na podstawie numerów śledzenia

Koniec z marnowaniem czasu na ręczne sprawdzanie i weryfikowanie przewoźnika każdego zamówienia. Inteligentny system TrackingMore może dokładnie rozpoznawać przewoźników na podstawie formatu numeru śledzenia i automatycznie korygować błędne dane wejściowe.

Ujednolicenie formatów danych śledzenia

ŚledzenieWięcej usprawnia przepływ pracy śledzenia zamówień, zestawiając dane od różnych przewoźników i oznaczając je w 8 głównych statusach i 28 podstatusach, takich jak niedostarczone, tranzyt, odbiór itp. W ten sposób możesz być na bieżąco ze wszystkimi postępami przesyłek.

Elastyczny import i eksport

Łatwo przesyłaj przesyłki do śledzenia zamówień zbiorczych za pośrednictwem zaplecza, CSV lub funkcji API TrackingMore. Pobierz surowe dane przesyłki w kilka sekund.

Wyszukuj, przeglądaj i zarządzaj przesyłkami

Filtruj i lokalizuj przesyłki według statusu doręczenia, przewoźnika i innych parametrów. Wyświetlaj szczegóły śledzenia w jednej centralnej lokalizacji i modyfikuj szczegóły przesyłki, jak chcesz.

Poznaj więcej śledzeniaWięcej funkcji

FAQ

Widoczność przesyłki zwykle odnosi się do śledzenia w czasie rzeczywistym działań i miejsca pobytu przesyłek, w tym węzłów, przez które przekroczyły i dokąd przejeżdżają.
Inwestując w widoczność przesyłek w czasie rzeczywistym, firmy mogą uzyskać wgląd w swoje operacje logistyczne i zidentyfikować wszelkie nadużycia, które utrudniają ich wydajność dostaw, takie jak zły wybór przewoźników, nieregularne przestoje w określonym punkcie kontrolnym itp. Może również pomóc firmom działać szybciej w przypadku incydentów związanych z dostawą. Tymczasem lepsza widoczność przesyłek może zapewnić konsumentom większy spokój ducha, zmniejszając w ten sposób koszty związane z
a. TrackingMore centralizuje wszystkie dane o przesyłkach w jednym kanale, ułatwiając firmom monitorowanie postępów w dostawach. b. TrackingMore jest głęboko zintegrowany z 1000 globalnymi przewoźnikami głównego nurtu i może szybko wprowadzać nowych na życzenie klientów, ułatwiając klientom na całym świecie rozszerzenie ich obecności w regionie. Dowiedz się więcej o naszych partnerach. c. TrackingMore oferuje najlepsze rozwiązanie do śledzenia w stosunku jakości do ceny na rynku. Nasze ceny
Lepsza widoczność przesyłki może zapewnić konsumentom większy spokój ducha, zmniejszając ich niepokój po zakupie. W ten sposób można również obniżyć koszty operacyjne związane z rosnącymi połączeniami WISMO, skargami klientów i żądaniami zwrotu kosztów.

Przekształć swój
Śledzenie przesyłki dzisiaj

Chcesz zautomatyzować aktualizacje przesyłek lub poprawić wydajność dostaw? Dzięki potężnemu interfejsowi API TrackingMore będziesz mieć wszystkie narzędzia na wyciągnięcie ręki, aby przekształcić podróż klienta po zakupie.